Прес-конференція, присвячена старту IV традиційного Всеукраїнського турніру «Крим – це Україна!»

Прес-конференція, присвячена старту IV традиційного Всеукраїнського турніру «Крим – це Україна!»

20 серпня 2018 року у приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція, присвячена старту IV традиційного Всеукраїнського турніру «Крим – це Україна!»

На питання кореспондентів відповідали начальник відділу юнацького футболу Федерації футболу України Валерій Золотухін, менеджер з реалізації програм дитячо-юнацького футболу ФФУ Мар’ян Яськів, виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер та начальник управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Кан.

Відкриття турніру відбудеться сьогодні о 15:00 на стадіоні «Кристал» міста Херсону!«Ми кожен рік намагаємося робити цей турнір кращим. Цей турнір дає можливість системно підготуватись до дитячо-юнацької футбольної ліги України, старт нового сезону відбудеться вже у вересні. Всі матчі у записі можна буде оглянути на нашому каналі в Ютуб. Слідкуйте також за новинами на сторінці фейсбук Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Весь турнір буде якомога більше освітлений у пресі.

Також хочеться сказати, що ми плідно працювали з експертом УЕФА з питань розвитку елітного юнацького футболу Роджером Мейхтрі. Родзинкою турніру стане семінар 25 серпня з його участю, на який запрошуються тренери дитячо-юнацьких футбольних команд з міста Херсона, Херсонської та Миколаївської областей. На цьому семінарі будуть розглядатися різні питання, в тому числі і питання яке зараз актуальне в Україні, це яким чином буде здійснюватися виплата компенсації за підготовку футболістів клубам, процес підготовки до змагань.

Також 25 серпня о 10:00 на стадіоні КДЮСШ міста Херсон відбудеться товариський матч з дітьми-переселенцями та вихованцями КДЮСШ «Освіти», всі учасники отримують багато подарунків від Федерації футболу. Також усіх запрошуємо на цей захід» – сказав у своїй промові Валерій Золотухін.
«На Херсонщині проводиться багато турнірів із різних видів спорту, і ми дуже раді що серед них і традиційний турнір з футболу «Крим це Україна» – підкреслив Юрій Кан.Херсонщина активно розвивається у футбольному напрямі, ще одним знаковим заходом для області було те, що Херсон та Берислав відвідали чоловічий та жіночий Кубки Ліги чемпіонів УЄФА. Також традиційним став турнір Федерації футболу АР Крим. У другій лізі нашу область представляє аж чотири команди, ще чотири клуби приймають участь у Чемпіонаті України серед аматорських команд. Ці команди в перспективі планують теж отримати професійний статус. За цей та минулий роки на Херсонщині було відкрито багато нових футбольних майданчиків. Отож на новий рівень виходить і дитячо-юнацький футбол у області. Наприклад, від «Освіти» у ДЮФЛ України представляє аж два клуби. В майбутньому планується, що буде вже чотири. На стадіоні КДЮСШ ведуться роботи, зараз встановлюється освітлення. Починається новий навчальний рік і спортивні школи ведуть новий набір. Ми максимально популізуємо футбол та призиваємо батьків та їх дітей до здорового способу життя і занять футболом». – доповнив Олексій Кручер.
«Ми вийдемо з пропозицією до ФФУ про те, що б в майбутньому цей турнір став міжнародним. У наступному році прямий ефір під час матчів стане обов’язковою вимогою. Рівень турніру зростає з кожним роком. Географія турніру розширюється, ми намагаємося залучити команди із різних регіонів України, цими командами ми говоримо про те, що Україна єдина. Ми будемо робити, щоб турнір був знаковим та був флагманом Херсонської області.” – отримали відповідь представники преси.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь