Підведення підсумків 2016 спортивного року « Герой року»

Підведення підсумків 2016 спортивного року « Герой року»

17 лютого в актовому залі Нижньосірогозької районної державної адміністрації відбулося підведення підсумків спортивного 2016 року «Герой року».

На заході були присутні голова Нижньосірогозької районної державної адміністрації Павлов П.С., заступник голови районної ради Дашковський С.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту С’єдіна О.В., голова Нижньосірогозької районної федерації футболу Сердюк Ю.О.,селищний та сільські голови, директори ЗОШ, вчителі фізичної культури, тренери-викладачі ДЮСШ, спортивні активісти, ветерани спорту.DSCN0169

DSCN0187Голова райдержадміністрації Павлов П.С. у своєму виступі привітав всіх із вдалим завершенням 2016 року, та пообіцяв  і в 2017 році всебічну підтримку розвитку спорту у Нижньосірогозькому районі.

Голова районної федерації футболу Сердюк Ю.О. розповів про плани та завдання  на наступний рік, тісний взаємозв’язок з обласною федерацією футболу.

Від районної федерації було вручено подяки районній державній адміністрації, районній раді, відділу освіти, молоді та спорту  за підтримку розвитку фізичної культури та спорту зокрема футболу в Нижньосірогозькому районі у 2016 році.

За дорученням голови Херсонської обласної федерації футболу Гордєєва А.А. було вручено почесну грамоту Гладуну І.В. за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту зокрема футболу в Херсонській області, та комплект футбольних м’ячів для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи.

Директор К.З. «Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа», відповідальний за фізичне виховання та спорт в Нижньосірогозькому районі Гладун І.В. прозвітував за 2016 спортивний рік, та окреслив основні пріоритети на подальші роки.

Після цього відбулися урочисті нагородження номінантів спортивного 2016 рокуDSCN0230

Кращим тренером визнано старшого тренера-викладача Нижньосірогозької дитячо-юнацької спортивної школи Чудновського Станіслава

Кращим вчителем фізичної культури визнано вчителя Сірогозької ЗОШ І-ІІІ ст. Камінькова Ігоря

Кращим спортсменом визнано учня Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст.  Чурюканова Данила.

Кращою спортсменкою стала учениця Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст. Марчук Анастасія

Кращою командою визнано команду юнаків 1999-2000 р.н.

Кращим організатором – керівника команди «Гвардія» з Нижніх Сірогоз  Мікуліна Миколу

Кращим кореспондентом – головного редактора районної газети Червоний Промінь Копенко Віту

Кращим медичним працівником медичну сестру Нижньосірогозької ЗОШ

 І-ІІІ ст. Куракову Ірину

Кращими меценатами: Москаленка Володимира, Дудку Василя, Дьяченка Олександра

Кращим спортивним селом с. Нижні Торгаї

Всі номінанти нагороджені грамотами та пам’ятними статуетками.

Було нагороджено школи за зайняті перше-третє місця за підсумками районної Спартакіади серед учнів ЗНЗ 2015-2016 року

1 місце Нижньосірогозька ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор Клочко О.А., вчителі Фізичної культури Татаринцев В.В., Супрун І.М., Федорець І.М.)

2 місце Сірогозька ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор Сахно Л.І., вчитель фізичної культури Каміньков І.В.)

3 місце Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор Видра О.М., вчителі фізичної культури Болсун С.О., Овчиннік О. М.)

Загальноосвітні школи було нагороджено грамотами, пам’ятними кубками та комплектом волейбольних, футбольних та баскетбольних м’ячів.

Залишити відповідь