Підсумки відбіркових групових змагань І етапу чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 рр. серед команд юнаків 2002/2003 рр.н.

Підсумки відбіркових групових змагань І етапу чемпіонату області  з футзалу сезону 2015/2016 рр. серед команд юнаків 2002/2003 рр.н.

12 – 13 грудня п.р. в містах Берислав, Генічеськ, Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка, Скадовськ, Херсоні відбулися відбіркові групові змагання І етапу чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 років серед команд юнаків 2002/2003 років народження.

Разом усі

Змагання відбулися за організаційної та фінансової підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), Головного управління Національної поліції у Херсонській області (начальник Головного управління полковник поліції Артур Мєріков), обласної федерації футболу (голова В’ячеслав Богун), Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, Бериславської районної КДЮСШ ім. Сергеєва (директор Юрій Сорочинський), Генічеської районної ДЮСШ (директор Едуард Годес), Голопристанського міського спортивного комплексу (директор Олександр Бурковський), ДЮСШ Каховської міської ради (директор Віктор Чухрай), ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор Петро Бойко), Скадовської районної КДЮСШ (директор Віктор Кравець), комплексної ДЮСШ управління молоді та спорту облдержадміністрації (директор Віктор Бербенцев).

Вітальне слово В.Бербенцева

У змаганні у 7 відбіркових групах взяли участь 42 команди з 27 позашкільних навчальних закладів спортивного профілю області (колективними членами Ліги є 34 ДЮСШ, ДЮКФП і ДЮФК) – майже 500 учасників. Найбільше команд було з м. Херсона – 9 та з Херсонської ОКДЮСШ «Колос» – 5. Не були представлені з різних об’єктивних і суб’єктивних причин команди Верхньорогачицького, Голопристанського, Іванівського та Горностаївського районів.

Знову яскраво і оригінально відбулося урочисте відкриття змагань в групі «G» в м. Херсоні в спортивному залі КДЮСШ управління молоді та спорту облдержадміністрації, урочистості якому придавало участь у ньому духового оркестру та вокального ансамблю Головного управління Національної поліції у Херсонській області.

IMG_3237

Учасників вітали:

– Тетяна Пшонь, майор поліції, начальник відділу дитячої превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Херсонській області;

– Микола Кучерявий, майор поліції, начальник відділу професійної підготовки ГУ Національної поліції у Херсонській області;

– Віктор Бербенцев, перший заступник голови обласної федерації футболу;

– В’ячеслав Роль, голова Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, виконавчий директор ХОДЮФЛ.

Після виконання Гімну України на честь відкриття змагань всім учасникам були врученні солодкі подарунки від Головного управління Національної поліції у Херсонській області.

Виконується Гімн України.

На підставі попередніх технічних результатів І етапу чемпіонату області з футзалу 2015/2016 рр. серед команд юнаків 2002/2003 рр.н. ХОДЮФЛ право участі у півфінальних змаганнях ІІ етапу здобули 16 команд, а саме:

– «Освіта» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва);

– «Високе поле» Високопільський район (Високопільська районна ДЮСШ);

– «Вікторія» Генічеський район (Генічеська КДЮСШ);

– «Азовець» Генічеський район (Генічеська районна ДЮСШ);

– «Олешшя» Цюрупинський район (ДЮСШ Цюрупинської районної ради);

– ФК «Гопри» м. Гола Пристань;

– «Авангард» м. Каховка (ДЮСШ Каховської міської ради);

– «Старт» Великолепетиський район (Великолепетиська ДЮСШ);

– «Темп – Преображенка» Чаплинський район (Чаплинський ДЮКФП);

– «Колос – Чорнянка» Каховський район (Каховська районна ДЮСШ);

– «Таврія» м. Нова Каховка (Новокаховська ДЮСШ «Таврія»);

– «Джарилгач – 1» Скадовський район (Скадовська районна КДЮСШ);

– «Каланчак – 1» Каланчацький район (Каланчацька районна КДЮСШ);

– «Кристал – 02» м. Херсон (Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал»);

– «Освіта – 02» м. Херсон (КДЮСШ управління молоді та спорту облдержадміністрації);

– «Дніпро» м. Херсон (Херсонський ДЮКФП№5 міської ради).

IMG_3370ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Підгрупа “1”

№ матчу Команда А Рахунок Команда Б
1 ОСВІТА 9:0 ЗМІНА
3 НАДІЯ 2:1 ОЛІМП
5 ОСВІТА 9:1 НАДІЯ
7 ОЛІМП 7:1 ЗМІНА
9 ОЛІМП 0:5 ОСВІТА
11 ЗМІНА 1:3 НАДІЯ

Підгрупа “2”

№ матчу Команда А Рахунок Команда Б
2 БЕРИСЛАВ 1:4 ПРИДНІСТРОВСЬКЕ
4 ВИСОКЕ ПОЛЕ 1:1 ФАКЕЛ
6 БЕРИСЛАВ 1:2 ВИСОКЕ ПОЛЕ
8 ФАКЕЛ 2:0 ПРИДНІСТРОВСЬКЕ
10 ФАКЕЛ 4:2 БЕРИСЛАВ
12 ПРИДНІПРОВСЬКЕ 0:5 ВИСОКЕ ПОЛЕ

Почали

Згідно Регламенту півфінальні змагання ІІ етапу відбудуться  23 – 24 січня за конкурсним відбором в 4 містах в півфінальних групах «Схід», «Захід», «Північ» і «Південь».                      А 19 – 20 січня також в тих же 7 містах відбудуться відбіркові групові змагання І етапу чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 років серед команд юнаків 2004/2005 років народження.

В.А.Роль,

Голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України,

Виконавчий директор ХОДЮФЛ

Залишити відповідь