Підсумки проведення ІІ туру чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 рр. серед команд дівчат 2003/2002 рр.н.

Підсумки проведення ІІ туру чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 рр. серед команд дівчат 2003/2002 рр.н.

08 – 09 січня 2016 року в м. Берислав у спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва був проведений ІІ тур чемпіонату області з футзалу серед команд дівчат 2003/2006 років народження ХОДЮФЛ.

У турнірі узяли участь 8 футзальних команд дівчат цієї вікової групи, а саме:

– «Золота нива – 1» та «Золота нива – 2» Цюрупинський район (ДЮСШ «Золота нива» Цюрупинської районної ради);

– «Колос-1», «Колос-2» і «Колос-3» Каховський район (Каховська районна ДЮСШ «Колос»);

– «Таврія» м. Нова Каховка (Новокаховська ДЮСШ «Таврія»);

– «Берислав» та «Маяк – Освіта» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва).

Починаємо атакуВони проходили за фінансової та організаційної підтримки управління молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), Херсонської обласної федерації футболу (голова В’ячеслав Богун), Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва (директор Юрій Сорочинський).

За регламентом змагань команди зіграють між собою за «коловою» системою у одне коло у 3 тури. У І турі команди зіграли по 3 матчі, у ІІ і ІІІ турах по 2 матчі.Тому після І туру лідирує команда не з першої четвірки – друга команда «Золотої ниви», але у ІІ турі, який відбудеться у січні, їй треба буде пред’являти серйозні аргументи і козирі, щоб доказати, що вони не каліфи на один тур.

Всі упередКоманди у ІІ турі зіграли так:

БЕРИСЛАВ 0 : 0 ТАВРІЯ
 МАЯК – ОСВІТА 0 : 4 КОЛОС – 1
ЗОЛОТА НИВА – 2 0 : 2 КОЛОС – 3
ЗОЛОТА НИВА – 1 2 : 4 КОЛОС – 2
ТАВРІЯ 1 : 1 ЗОЛОТА НИВА – 2
КОЛОС – 1 2 : 1 ЗОЛОТА НИВА – 1
КОЛОС – 3 0 : 1  МАЯК – ОСВІТА

БеруЗ вини організаторів у особі Бюро ХОДЮФЛ у ІІ турі був зіграний матч між командами «Берислав» і «Колос – 2», який вже зіграли ці команди у І турі. Головне, що ніхто з тренерів не звернув на це увагу. Своїми назвами з номерами команди заплутали всіх і навіть себе. Тому результат цього матчу у ІІ турі був анульований і цим двом командам прийдеться зіграти у ІІІ турі по 3 матчі. Через такий інцидент,  Бюро Ліги прийняло рішення, що у майбутньому усі команди, навіть з однієї ДЮСШ, повинні мати ексклюзивні оригінальні найменування.

Змагання І – ІІ турів показали тренерам, що дівчата знають, що і як треба робити з м’ячем на майданчику, навіть дещо вміють, це було видно на передматчевих розминках команд, але у стресових ситуаціях, при протидії суперниць, все забувають. Футбольні навики у них не закріплені, а про психологічну підготовку годі й говорити. І ці дитячі хвороби лікуються тільки одними ліками – кропіткою працею на тренуваннях і досвідом участі у змаганнях.  Але ці ліки діють лише на тих, хто хоче і кому дано досягнути вершин у спорті.

В.А.Роль,
голова обласної організації
ВФСТ «Колос» АПК України,
Виконавчий директор ХОДЮФЛ,
голова комітету жіночого і дитячо-
юнацького футболу ХОФФ

 

Залишити відповідь