Перспективи клубу “Кристал” навіть цього сезону поки що туманні

Перспективи клубу “Кристал” навіть цього сезону поки що туманні

Херсонський “Кристал” продовжує залишатися єдиним професійним клубом, відпустка якого ще офіційно не завершився. UA-Футбол попросив прокоментувати ситуацію навколо колективу асистента головного тренера команди Романа Ленського.

“Сам дуже цікавлюся і переживаю за клуб. Мене покликав Юрій Кліментенко (екс-начальник херсонського міського управління молоді та спорту), який курирував клуб, допомогти дограти останні чотири тури минулого року, тому що хлопці розбігалися. А все інше, сказав, після нового року. Але так як він вирішив відійти від справ, тому я не знаю, хто там, що там. Місто начебто виділило якийсь бюджет, а хто цим бюджетом займається і що далі… Ніхто не бере на себе відповідальність, не проявляє бажання. Тільки фанати переживають, цікавляться.

З Якименком (головним тренером, який очолював команду в останніх офіційних матчах) зідзвонювалися. Його теж кликав Кліментенко. Що буде далі – невідомо.

Збиратися тільки на ігри, теж потрібен бюджет. Щоб клуб протягнув, треба, щоб хтось зайнявся цим. Місцевих дуже багато хоче (у “Кристал”), плюс є хлопці, які бажають грати на професійному рівні. Як би те не було, клуб можна було зберегти. Але немає нікого відповідального. Кліментенко пішов, а більше ніхто й не намагається. Видно, так потрібен клуб.

Можна зібрати команду, щоб вона грала. Без гучних завдань, просто щоб клуб зберегти, думаю, це можливо. Та ж ПФЛ, можливо, піде на поступки і терміни дозаявки трохи подовжить. Але потрібна якась людина, який скаже, що “Кристал” буде жити, він займеться бюджетом, буде зроблена ставка на місцевих молодих”, – підсумував Ленський.

Нагадаємо, що “Кристал” провів невеликий збір перед новим роком і повинен був продовжити підготовку до сезону в січні, проте до цих пір команда так і не зібралася.

ua-football.com

Залишити відповідь