Першість Херсонщини з футболу серед команд ветеранів

Першість Херсонщини з футболу серед команд ветеранів

10 по 11 травня в місті Бериславі на стадіоні «Машинобудівник» районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися змагання першості Херсонської області з футболу 2015 року серед команд ветеранів, присвячених 70-річчю Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні та 65-річчю фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Організували і провели змагання обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України та обласна федерація футболу, за організаційної підтримки Бериславської райдержадміністрації і районної ради, районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, районної організації ВФСТ «Колос» АПК України та районної федерації футболу.

Відзначимо, змагання проводились за правилами клубу «Шкіряний м’яч» у двох вікових категоріях: «Stars» – футболісти 1975-1966 років народження та «Superstars» – футболісти 1965 року народження і старші.

Усього в турнірі взяли участь 6 команд, а саме:

«Stars»: «Колос – Чорнянка» (Каховський район), «Новокаховець» (Нова Каховка), ФК «Гопри» (Гола Пристань), ФК «Берислав» (Бериславський район);

«Superstars»: «Надія» (Іванівський район) та ФК «Берислав» (Бериславський район).

Виконуємо Гімн України

Цього дня у молодшій віковій групі змагання проводилися за коловою системою в одне коло, старші зіграли між собою 2 матчі (умовно вдома і на виїзді).

У групі «Stars» матчі закінчилися таким чином:

ФК «Берислав» – «Колос – Чорнянка» – 10:0

«Колос – Чорнянка» «Новокаховець» – 1:6

«Новокаховець» – ФК «Берислав» – 0:1

ФК «Гопри» – «Новокаховець» – 1:1

ФК «Гопри» – ФК «Берислав» – 3:1

«Колос – Чорнянка» – ФК «Гопри» – 0:7

У підсумку ФК «Гопри» набрав 7 очок, ФК «Берислав» – 6 очок, «Новокаховець» – 4 очка, «Колос – Чорнянка» – 0 очок.

У групі «Superstars» матчі закінчилися так:

«Надія» – ФК «Берислав» – 3:0

ФК «Берислав» – «Надія» – 2:0.

А в серії післяматчевих пенальті перемогла «Надія» з рахунком 2:1

Заб'є чи ні.

Треба відзначити, що у змаганні взяли участь не тільки футболісти – колішні учасники районних і обласних змагань, а знанні на Херсонщині майстри шкіряного м’яча такі, як майстри спорту, колишні гравці Прем’єр/Вищої Ліги – Олексій Якименко, Сергій Реут, майстер спорту міжнародного класу, срібний призер Всесвітньої Універсіади Вадим Жуков.

Була на змаганні й ціла футбольна династія Нойків: старший – Іван Вікторович, у свої 67 років брав участі у змаганні «Superstars», молодший син Ігор грав у категорії «Stars», середній син Віктор обслуговував змагання у якості арбітра. А ввечері біля телевізора всі вони палко уболівали за найменшого з династії – Олександра, який допомагав своїй команді «Металург» Донецьк у протистоянні з кращою командою України «Динамо» Київ, правда, у той день «Металургу» не допоміг би навіть Мессі.

Найстаршому гравцю змагання Віктору Охременку, тренеру-викладачу з футболу вищої категорії Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, у цьому році виповниться 72 роки. А команду «Надія» очолював та й сам грав у її складі сільський голова села Воскресенка Іванівського району Володимир Нудьга.

№10 - Віктор Охременко

У результаті проведених змагань чемпіоном і призерами І туру першості Херсонської області з футболу 2015 року серед команд ветеранів, присвячених 70-річчю Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні та 65-річчю фізкультурно-спортивного товариства «Колос» стали:

«Stars»

І місце – ФК «Гопри» м. Гола Пристань;

ІІ місце – ФК «Берислав» Бериславський район;

ІІІ місце – «Новокаховець» м. Нова Каховка;

«Superstars»

І місце – «Надія» Іванівський район;

ІІ місце – ФК «Берислав» Бериславський район.

Усі команди-призери були нагороджені пам’ятними призами (кубками) і дипломами відповідних ступенів, гравці команд-призерів золотими, срібними та бронзовими медалями та дипломами відповідних ступенів.

Усі пререможці і призери

Але головною нагородою для учасників було саме змагання, на яких ветерани футболу себе показували і на інших дивилися, можливість поспілкуватись, згадати молоді роки.

Хіба заради медалей чи дипломів билися за перемогу в кожному матчі вищезгадані футболісти, у яких титулів на всіх вистачить.

Прикро, що на участь у змаганні відкликнулося так мало команд з області. Зрозуміло, що в країні військово-політична та фінансово-економічна криза, та й по правді йде війна. Але Оргкомітет сподівається, що у наступних турах учасників буде значно більше.

А ось ті команди, що приїхали на змагання, отримали не тільки задоволення від гри та суперництва на прекрасному футбольному полі стадіону «Машинобудівник, але й відмінно відпочили, а після змагання пригостилися справжньою рибацькою юшкою від гостинних господарів.

Оргкомітет звертається до голів міськрайонних федерацій футболу та міськрайонних організацій ВФСТ «Колос» АПК України щодо ініціювання проведення наступних турів першості на їхніх територіях.

В’ячеслав Роль, голова обласної організації

ВФСТ «Колос» АПК України

Залишити відповідь