Першість Голопристанського району з футболу

Першість Голопристанського району з футболу

11 червня 2017 року в м. Гола Пристань на міському стадіоні “Дніпровець” відбулася гра сьомого туру Першості Голопристанського району з футболу сезону 2017 року між командами ФК “Гопри” м.Гола Пристань і ФК “Новомиколаївка” с.Новомиколаївка Скадовського району.

Гра розпочалася з атак команди с.Новомиколаївки, які більше володіли м’ячем. Діючі другим номером, голопристанці вдало оборонялися і контратакували. Одна з таких атак завершилась взяттям воріт 1-0 на користь ФК “Гопри”. Новомиколаївці намагалися зрівняти рахунок і, допустивши помилку в атаці, знов пропустили м’яч у свої ворота. 2-0 на користь ФК “Гопри”. Після цього у Новомиколаївських футболістів була сто відсоткова нагода відзначитись, але гравець не влучив у порожні ворота з метра до воріт. Потім була ще сто відсоткова нагода відзначитись у воротах Голопристанської команди, але м’яч не йшов у ворота. Зате голопристанці ще двічі до перерви відзначились. З рахунком 4-0 команди пішли відпочивати. Після перерви команда Новомиколаївки намагалася додати в атаці і їм вдалося забити одного м’яча на що голопристанці відповіли двічі. Отже, рахунок зустрічі 6-1 на користь ФК “Гопри”.

Результати ігор: “Гладківка” – “Олексіївка” 3-5 ; “Бехтери” – “Чулаківка” 0-1 юнаки 2-3 ; “Гейзер” – “Солдатське” 1-0 юнаки 8-0.
Турнірна таблиця: 1) ФК “Чулаківка” – 21; 2) ФК “Бехтери” – 14 ; 3) ФК “Гопри” – 13 ; 4) ФК “Новомиколаївка” – 13 ; 4) ФК “Гейзер” – 9; 5) ФК “Солдатське” – 6 ; 6) ФК “Олексіївка” – 3 ; ФК “Гладківка” – 0.
Пропущена гра першого туру між командами ФК “Гопри” і ФК “Гейзер” відбудеться 18 червня 2017 року в м.Гола Пристань на міському стадіоні “Дніпровець” о 10.00 годині.

Голова міської федерації футболу “Гопри” О.Г.Бурковський

Залишити відповідь