Першість Голопристанського району з футболу

Першість Голопристанського району з футболу

14 травня в м.Гола Пристань на міському стадіоні “Дніпровець” відбулось урочисте відкриття першості Голопристанського району з футболу в грі між командами ФК “Гопри” і командою “Гладківка” с .Гладківка Голопристанського району.

На відкритті першості району були присутні: міський голова Бабич О.В.і.заступник міського голови Гей В.М., заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту – Таран О.В. З привітальним словом виступив міський голова, за підтримки якого команда прийняла участь в першості Голопристанського району, побажав успіхів футболістам і пообіцяв і в подальшому підтримувати футбольну команду і спорт в цілому в м.Гола Пристань.

Першими гру розпочали дублі обох команд. Гра пройшла за перевагою юних футболістів ФК “Гопри” і закінчилась перемогою з рахунком 4-0.

Дорослі гравці підтримали переможний настрій і більш ніж впевнено святкували перемогу з рахунком 17-3.

Слід подякувати вболівальникам і батькам юних футболістів, яки не дивлячись на негоду прийшли на стадіон підтримати свою команду, яка до речі 4 роки  не приймала участь в районних змаганнях.

Велика подяка міській Раді і особисто міському голові Бабичу О.В. за підтримку футбольної команди.

Результати ігор:

Новомиколаївка – Солдатське 5-1 ;

Бехтери – Гейзер 2-0 ;

Чулаківка – Олексіївка 7-4

Турнірне положення : 1) Чулаківка – 9; 2) Новомиколаївка – 7 ; 3) Бехтери – 5 4) ФК “Гопри” – 4 5) Гейзер – 3 ; 6) Солдатське – 3 ; 7) Гладківка – 0 ; 8) Олексіївка – 0.

Голова Голопристанської федерації футболу “Гопри”             Бурковський О.Г.2 3

Залишити відповідь