Перша ліга. Головко дебютував із Діназом з нічиєї проти Ниви

Перша ліга. Головко дебютував із Діназом з нічиєї проти Ниви

Це була стартова офіційна зустріч для Олександра Головка на чолі “Діназа”. Для вишгородців поєдинок став не просто прем’єрним у Першій лізі, а й першим після реформування клубу у муніципальний. Загалом дебют можна вважати позитивним: не програли старожилу, та ще й відігрувалися по ходу зустрічу. Якщо ж брати в цілому, то футбол виявився доволі бадьорим із бажанням обидвох сторін виграти.

Але з усіх моментів, які були по ходу зустрічі в одних та інших, командам реалізувати вдалося лише по одному. Спершу відзначилися тернополяни з пенальті. Ічанський у боротьбі у своєму штрафному майданчику підіграв рукою, що арбітр розцінив як привід для призначення 11-метрового. Вмовити рефері призначити фол у інший бік через гру ліктем суперника, капітану “Діназа” не вдалося, “точку” ж Дедух впевнено реалізував. Відігрався представник Київщини вже після перерви. Після удару від воріт Солдатенка гравці “Ниви” двічі виграли верхову боротьбу, але це призвело лише до того, що за м’яч вже біля штрафної тернополян зачепився Клименко, який видряпав його у боротьбі з двома суперниками та пробив під ліву стійку.

У наступному турі “Діназ” очікує виїзд до “Буковини”, а “Нива” проходитиме тест “Карпатами”.

Перша ліга. 1-й тур
“Діназ” – “Нива” 1:1
Голи: 
Дедух 42 (пен.) – Клименко 57
“Діназ”: Солдатенко, Літвінов, Ічанський, Пестрецов, Корешков, Білоус, Богунов, Клименко (Гарнага 89), Куліш (Старенький 78), Вакуленко, Кос
“Нива”: Механів, Соколов, Зінь, Кіричук, Дедух, Козак, Дорошенко (Різник 78), Дударенко (Хруставка 89), Гатала (Малащук 70), Бей (Проців 78), Сухорочко (Вольський 89)
Попередження: Богунов 39, Ічанський 41, Кос 64, Корешков 74, Гарнага 90 – Гатала 45+1, Малащук 70

ua-football.com

Залишити відповідь