Перемогла «Дружба»

Перемогла «Дружба»

Минулої суботи відбувся фінальний поєдинок у розіграші Кубку області з футболу пам’яті Олександра Ладичука.

Технічні дані матчу в Бериславі.

 «Авангард» (Каховка) – «Дружба» (Новомиколаївка, Високопільського району) – 0:1 (0:0)

25 квітня. Берислав. Стадіон «Машинобудівник». 200 глядачів.

Арбітр: О. Кириченко (Херсон).

Асистенти арбітра: В. Володін та І. Макаренко (Херсон).

Інспектор матчу: А. Жосан (Херсон).

«Авангард»: Михайленко, Лілик, Колмогорцев (Соколан, 32), Горбачов, Гончаренко (Григорчук, 76), Кузнецов, Савчук, Стецюк, Прихма, Кривич (Гробець, 91), Петришин.

«Дружба»: Афанасов (Семенов,46), Є. Бесєда, Співаков, Суліймовський, Кучерявий, Гришко, Снітко, Штепа, Мазуренко (Мазуренко, 81), Бондарук (Помігалов, 71), Політіков.

Голи: Штепа (49).

Попередження: Стецюк (13), Кривич (49), Лілик (73),– Снітко (17), Бондарук (37).

IMG_9236

У першому таймі команди спочатку грали обережно, хоча з перших хвилин билися за кожний м’яч, кожний метр футбольного поля. Тому й гольових моментів було не так і багато. А жовтих карток навпаки аж три. Хоча ближче до успіху були авангардівці Дмитро Кузнєцов і Дмитро Прихна. У новомиколаївців Андрій Бондарука. Але в першому таймі м’яч так і не побував у воротах жодної з команд.

IMG_9234

Після перерви, здавалася, що каховчани зуміють збільшити швидкість і переграють трохи приморених футболістів «Дружби», але цього не сталося, бо вони самі підсіли і виглядали змореними. Тому і надалі гра проходила на рівних, може з невеликою перевагою каховчан, які безпорадно намагалися розпечатати ворота суперника.  А все в цій зустрічі вирішилося на 49 хвилині, коли футболіст «Дружби» Дмитро Штепа зумів обвідним ударом направити м’яча у ворота «Авангарду». Новомиколаївці надалі відбивалися, намагаючись розвалити атаки авангардівців, і таки зуміли зберегти переможний рахунок.

IMG_9298

Отже, перемогу святкує «Дружба» – 1:0. Вона вперше досягла такого успіху на обласній арені. Кубок на рік поїхав до Новомиколаївки Високопільського району.

Разом з командою перемогу святкує її тренер і президент футбольного клубу Микола Моргун.

IMG_9308

Футболістам і керівництву команди «Дружба» були вручені головою Херсонської обласної федерації футболу В’ячеславом Богуном кубок, грамоти й  медалі, а фіналістам – гравцям і керівництву команди «Авангард» медалі й грамоти.

 Олександр Крупіца

Залишити відповідь