Олександр Караваєв: «До відновлення сезону будемо в стовідсотковій готовності»

Олександр Караваєв: «До відновлення сезону будемо в стовідсотковій готовності»

Універсальний гравець “Динамо” Олександр Караваєв дав коментар клубним медіа за підсумками спарингу з софійським ЦСКА 1948 (2:2) на другому зборі киян у Туреччині.

– У якій фізичній формі зараз перебуває команда, на скільки відсотків готова до відновлення сезону?

– Думаю, що на 70-80 відсотків ми вже готові. Підготовка йде поетапно, і тренер нам каже, що графік на зборах спеціально розпланований так, щоб усі отримали рівномірне навантаження. Сьогодні ми зіграли по тайму, щоб у всіх був однаковий ігровий час. Поступово набираємо форму, і я впевнений, що до відновлення чемпіонату будемо вже в стовідсотковій готовності.

– Напевно, необхідно зробити акцент на тому, що результати матчів на зборах – це не головний показник?

– Це і так завжди зрозуміло. Але для нашого клубу результат завжди стоїть на першому місці. При цьому у нас є свої завдання, які ми відпрацьовуємо та награємо. Наразі головне, щоб ми довели до автоматизму перелаштування та взаємодії, і вже в чемпіонаті грали на автоматі й один одного повністю розуміли. А результат, я впевнений, прийде.

– Сьогодні черговий шанс отримав Вікентій Волошин. Як досвідчений гравець, можеш сказати, він трохи нервував?

– Це є у всіх і це нормально. Якщо гравець не нервує – це означає, що у нього або хороша психологія, або йому все одно. Коли ти переживаєш, то, звичайно ж, хочеш показати свої найкращі якості. І якщо в 17-18 років у тебе є шанс хоча б побути в атмосфері першої команди, який надає Містер, то це великий плюс. Хлопці бачать і знають, до чого прагнути. Помітно, що вони з великим бажанням тренуються та віддаються на полі.

– Багато хто зараз називає динамівську молодь “золотою”. Згоден із цим твердженням?

– Звичайно. Можна подивитися, скільки вихованців “Динамо” вже в першій команді та скільки на підході. Яка кількість хлопців тільки за останні півроку зіграла і в чемпіонаті, і в Лізі чемпіонів, і за збірну України! Звичайно, це показник того, що академія працює, молодь старається та прогресує. Вони бачать, що можна потрапити в першу команду, тож докладають для цього всі зусилля.

fcdynamo.kiev.ua

Залишити відповідь