Офіційне звернення до ФФНР

Офіційне звернення до ФФНР

Після завершення 11-го туру чемпіонату Нововоронцовського району з футболу ФК «Колос» офіційно звернувся до головного футбольного органу району (ФФНР) з проханням справедливо присудити технічну поразку гостям зустрічі (ФК «Ентузіаст») за цинічну неповагу до команди-господарів.

Спізнившись аж на годину і десять хвилин, виявилося, що команда гостей прибула без головного судді матчу і протоколу на гру. Гру вирішив судити колишній нововоскресенець та по сумісництву центральний захисник ФК «Ентузіаст» (№14). Але ФК «Колос» це неприйняв, оскільки гравець є заявленим в 11-му турі і НЕ ВХОДИТЬ в сектор колегії суддів району та НЕ МАЄ ЖОДНОЇ КАТЕГОРІЇ суддівства, а також, що і цілком логічно, не мав документів (Протоколу) на матч.

Враховуючи недотримання Регламенту гостями, матч не відбувся і не зафіксувався в протоколі. Тож, за правилами Комітет по проведенню змагань зобов’язаний найближчим часом надати ФК «Колос» 3 (три) очки (технічна перемога) над суперником в 11-ому турі і дати чітку відповідь на вищезазначене звернення ФК «Колос» (Нововоскресенське).

Заява_1

Заява_2

Залишити відповідь