Обласна влада працюватиме над розвитком спорту на Херсонщині

Обласна влада працюватиме над розвитком спорту на Херсонщині

2 квітня 2021 року у приміщенні облдержадміністрації відбулося знайомство представників спортивної спільноти Херсонщини з новоутвореним управлінням фізичної культури, молоді та спорту ОДА.

На цій зустрічі били також присутні представники Херсонської обласної асоціації футболу.

Начальник управління Віталій Вибранський разом з заступником голови облдержадміністрації Андрієм Шибаєвим та керівником виконавчого апарату Херсонської обласної ради Юрієм Соболевським розповіли про найближчі  плани роботи новоутвореного управління фізичної культури, молоді та спорту ОДА.

Начальник управління Віталій Вибранський доповів присутнім про першочергові заходи з організації роботи управління фізичної культури, молоді та спорту ОДА, нові підходи до співпраці з суб’єктами сфери фізичної культури і спорту в області.

Під час обговорення представники спортивної спільноти озвучили актуальні питання, зокрема, щодо організації роботи дитячо-юнацьких спортивних закладів в умовах карантину, оплати праці колективам закладів, виплати стипендій спортсменам, а також належної уваги не лише до олімпійських видів спорту, але й до неолімпійських.

Вислухавши присутніх, Віталій Вибранський запевнив: «Наразі ми узгоджуємо організаційні моменти в роботі управління. Але паралельно налагоджуємо співпрацю зі спортивними федераціями, спортивними школами, аби якнайшвидше і якісно приступити до вирішення нагальних питань».

Вже в квітні питання передачі до управління цільових програм буде розглядатися на сесії обласної ради. Після цього структурний підрозділ розпочне повноцінно функціонувати.

За матеріалами ХОДА, khoda.gov.ua

Залишити відповідь