Нововоскресенський «Колос» – ГРОЗА ПРІОРИТЕТІВ!

Нововоскресенський «Колос» – ГРОЗА ПРІОРИТЕТІВ!

Цього року газета «Український футбол» вперше в історії провела Чемпіонат емблем серед аматорських футбольних команд України.

Участь у конкурсі приймали аж 174 команд зі всієї України. Переможця визначали читачі газети, футбольні фанати та любителі спорту за допомогою довготривалого поетапного голосування в спільноті соціальної мережі (Вконтакте).

Наш футбольний клуб «Колос» також брав участь у даному турнірі емблем, представляючи не лише с.Нововоскресенське Нововоронцовського району, але і всю Херсонщину.

колос. емблема

Із п’яти етапів змагань нововоскресенці в запеклій боротьбі пройшли в четвертий етап (півфінал), на цьому етапі лише нововоскресенська районна команда представляла Херсонщину, адже інші три херсонські команди «вилетіли» на минулих стадіях турніру.

Нажаль, в півфіналі нам забракло голосів, аби пройти далі. Однак, всупереч обставин, «Колос» тріумфально для області і району, увійшов у двадцятку кращих аматорських команд України, хоч і зупинився за крок від фіналу. Варто зазначити, що нашими суперниками були команди з таких великих міст, як – м.Чернігів, м.Самбір, м.Київ і т.д.

Нашу незламність та силу духу відзначили організатори конкурсу. За результатами голосування представників газети, ФК «Колос» (Нововоскресенське) переміг у номінації «Гроза пріоритетів». Таким чином, нововоскресенська футбольна команда завоювала визнання і отримала тріумфальний дар – якісний футбольний м’яч (фотознімок додано нижче). Дякуємо авторитетній газеті «Український футбол» за відзнаку роботи нашого колективу як на полі, так і в кіберпросторі.

колос. Гроза пріоритетів

Ми вдячні всім, хто віддав свої голоси за нашу команду в турнірі емблем. Особливо дякуємо за інформаційну підтримку Вадиму Бирському, корінному жителю Нововоскресенського, Херсонській обласній федерації футболу, представникам криворізького Євромайдану, Самообороні міста Херсон, Спільноті михайлівського «Дніпра», Автономним націоналістам району, студентам кафедри дизайну ХНТУ та іншим. Також дякуємо організаторам (Головному редактору газети – Сергію Бондаренку) за чесний турнір.

Владислав Семененко, адміністратор

групи ФК «Колос» (Нововоскресенське)

Залишити відповідь