Нововоскресенська допомога українським воїнам

Нововоскресенська допомога українським воїнам

Представник футбольного клубу «Колос» (Нововоскресенське) – Павло Соколенко разом з заступником директора Петропавлівської ЗОШ – Грубіян І. організували збір допомоги українським воїнам, які несуть варту на кордоні з окупованим Кримом і потребують систематичної підтримки рідної Nації.

9fg53PSPA_g

Спільними зусиллями Нововоскресенського та Петропавлівки було зібрано гуманітарну допомогу та завдяки виділеним коштам на паливо від голови Нововоскресенської сільської – Соколенко Л.) відвезено в Дудчани.

Вже в Дудчанах наші побратими, об’єднавши допомогу зібрану всіма трьома населенними пунктами, відвезли особисто до наших українських воїнів. На знак подяки наші солдати підписали стяги України з теплими побажаннями та великою подякою Нововоскресенському, Дудчанам та Петропавлівці.

Dg_bcMPpIOg

Окрім того, 11 жовтня на криворізькому стадіоні «Локомотив» відбувся товариський матч «Волонтери – бійці АТО». Матч завершився перемогою волонтерської команди з рахунком 3:2.

Наші воїни називають такий матч можливістю зустрітись із друзями, розвантажити мозок і, звичайно ж, підтримувати себе у нормальній фізичній формі.

rYIJZymulG4

Приємно, що наш нововоскресенський футбольний клуб «Колос» також делегував свого представника в команду волонтерів, який вдало представив Нововоскресенське в Кривому Розі на дружньому матчі з Героями-учасниками війни проти російського агресора.

Владислав Семененко, адміністратор групи

ФК «Колос» (Нововоскресенське)

Залишити відповідь