Новотроїцька “Таврія” виходить до 1/2 фіналу Кубка ААФУ

Сьогодні на полі навчально-тренувальної бази ФК «Полтава» відбувся другий чвертьфінальний матч Кубка України з футболу серед аматорів між СК «Полтава» та «Таврією» з Новотроїцького (Херсонська область). Першу гру новотройчани виграли з рахунком 2:0

Після поразки у першому матчі полтавцям потрібно було відігруватися, тож матч-відповідь вони почали дуже активно. Господарі мали кілька небезпечних моментів, але результативно їх завершити не вдалося, тож на перерву команди пішли з рахунком 0:0.

У другому таймі переконливіше виглядали вже гості. На 63 хвилині Євген Соколан відкриває рахунок. Отож для “Полтави” тепер стояла неможлива місія, їм потрібно було забивати чотири голи, але у підсумку двох матчів так і не вдалося забити жодного.

ФК “Таврія” Новотроїцьке виходить до наступного етапу Кубка ААФУ.

СК «Полтава» — «Таврія» (Новотроїцьке) — 0:1 (0:0)

Голи: Соколан (63)