Новокаховська «Енергія» змусила хвилюватися першолігову команду

З рахунком 1:0 завершився вчорашній товариський матч між футбольними клубами «Миколаїв» та «Енергія» (Нова Каховка). Про це повідомляє прес-служба ФК «Енергія».

гра

Гра відбувалася у м.Миколаєві, на штучному полі.

МФК «Миколаїв» – першолігова команда, яка займає в своєму чемпіонаті дванадцяту позицію. Тому, не дивно, що з перших хвилин гри, миколаївці опановують м’ячем і намагаються контролювати хід матчу.

Але новокаховська команда, добре знаючи можливості суперника, теж серйозно підготувалася до гри: була більш укомплектованою та зіграною. Як результат – буквально через сім хвилин вже «Енергія» починає контролювати м’яч і змушує суперника глибоко сісти на свою половину поля і утримує такий темп гри весь перший тайм.

«Не дивлячись на те, що «Енергія» виглядала номером один, в першому таймі, по справжньому небезпечних моментів біля воріт Корабелів, Новокаховчани створили мало. Небезпечний удар гравця нашої команди і м’яч пролітає в сантиметрах від штанги – найнебезпечніший момент першого тайму з боку «Енергії». Але буквально тут же МФК «Миколаїв» відповів замиканням подачі в штрафний гостей, м’яч також пройшов повз ворота. Ну а в другому таймі, таке враження, що нашій команді просто не вистачило витривалості. Відсутність моментів біля воріт «Миколаєва» і помилка новокаховчан на 63 хвилині, яка призвела до пропущеного м’яча – ось яким видався другий тайм для нас», – коментує матч прес-служба ФК «Енергія».

Переглянути післяматчеве інтерв’ю головного тренера ФК «Енергія» Ю.Окула

Залишити відповідь