Нові м’ячі кожній спортивній школі

Нові м’ячі кожній спортивній школі

Футбол у школярів користується великою популярністю. З кожним днем до багатотисячної футбольної родини Херсонщини долучається все більше і більше малечі, яка із задоволенням поринає у неповторний світ спорту.  Цьому сприяє, в першу чергу, обласна федерація футболу, оскільки вона постійно проводить роботу по залученню молоді та дорослих до занять футболом, сприяє підвищенню рівня та масовості футболу в регіоні.

Окрім того, Федерація допомагає усім спортивним школам області покращувати матеріальну базу. Зокрема, 29 січня голова обласної федерації футболу В’ячеслав Богун разом із своїми заступниками – Віктором Бербенцевим та Анатолієм Жосаном передали спортивній школі з футболу «Кристал» та Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі №1 нові футбольні м’ячі.

«Вони допоможуть вам оволодіти технікою гри у футбол, навчитися новим прийомам та відшліфувати уже засвоєні. Впевнений, що серед вас є футболісти, ім’я яких увійдуть в історію», – звернувся до маленьких спортсменів В’ячеслав Богун.

Ніби на підтвердження цих слів семирічний вихованець ДЮСШ №1 відразу ж забив новим м’ячем у футбольні ворота  гол.

Раніше футбольні м’ячі отримали дитячо-юнацькі спортивні школи №3, №5 м.Херсона,  смт Нововоронцовка, Стрілківська ЗОШ (Генічеський район),  ДЮСШІ ХРЦ «Інваспорт», ВФСТ «Колос» та ФК «Вікторія» (с.Бехтери).

Залишити відповідь