Миру Вам Вашим сім’ям

Миру Вам Вашим сім’ям

Маємо надію, що з Вами і Вашими сім’ями все добре!

У зв’язку з нападом Росії на Україну запроваджено воєнний стан та триває жахлива війна.

Своїм рішенням від 24.02.2022 Виконавчий комітет УАФ ухвалив рішення щодо змагань з футболу на території України в умовах воєнного стану — призупинити проведення всіх змагань з футболу всеукраїнського, обласного, районного та міського рівня у всіх вікових категоріях на всій території України до прийняття окремого рішення з даного питання.

Крім того Виконавчий комітет УАФ ухвалив рішення щодо офіційного звернення до головних футбольних інстанцій світу та Європи.

— направити до ФІФА та УЄФА відповідні звернення стосовно заборони участі збірним командам та клубам Росії брати участь у будь-яких міжнародних змаганнях під егідою ФІФА та УЄФА;

— направити до УЄФА звернення стосовно ухвалення у найкоротші строки рішення про зміну міста та країни проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2021/2022 та Суперкубку УЄФА-2023. Виконавчий комітет УЄФА ухвалив рішення щодо перенесення фіналу чоловічої Ліги чемпіонів-2021/2022 із Санкт-Петербурга на стадіон «Стад-де-Франс» у Сен-Дені. Також було вирішено що російські й українські клуби та національні команди, які беруть участь у змаганнях під егідою УЄФА, будуть проводити свої домашні матчі на нейтральних полях до подальшого повідомлення.

Міжнародна федерація футболу ухвалила рішення про заборону всіх міжнародних матчів у Росії, а також використання її національного гімну та прапора.

  1. На території Росії не буде жодних міжнародних змагань, а домашні матчі клубів та збірної проходитимуть на нейтральній території та без глядачів.
  2. Росія братиме участь у будь-яких змаганнях під назвою «Футбольний союз Росії (РФС)», а не «Росія».
  3. У матчах за участі команд із Футбольного союзу Росії не використовуватимуть прапор чи гімн Росії.

В цей непростий час мусимо зберігати спокій, не вестися на фейки та провокації, бути єдиною сильною нацією, берегти себе, своїх рідних і близьких, захищати свою Батьківщину.

Віримо в те, що обов’язково знову настане мирне життя. Україна в наших серцях!

Залишити відповідь