«Мир» проходить у другий етап змагань Чемпіонату України серед аматорських команд

3 червня завершилися групові змагання Чемпіонату України серед аматорських команд. Горностаївський «Мир», зігравши внічию 4:4 з «Балканами» з Одеської області, які є явними лідерами групи 3, набрав 6 очок та фінішував у змаганнях третіми. Тепер вони продовжать боротьбу в другій частині групового етапу, оскільки за Регламентом лише три перші команди продовжать участь у турнірі.

Разом із «Миром» до наступного етапу змагань з третьої групи проходять одеські команди – «Балкани» (на першому місці) та «Жемчужина» (на другому місці). Але з ними наша команда більше не зустрінеться, за Регламентом «Мир» потрапляє до групи «Б», де конкуренцію йому складуть «Інгулець» з с.Петрове Кіровоградської області, «Колос» з с.Зачепилівка Харківської області та «Таврія-Скіф» з с.Роздол Запорізької області.

Щодо каховського «Авангарду», то, зігравши на своєму стадіоні також унічию 2:2 з «Жемчужиною», він посідає у своїй групі четверте місце із двома набраними очками. Як результат каховчани отримали право участі в 1/8 фіналу розіграшу Кубку України серед аматорських команд.

Нагадаємо, другий етап Чемпіонату стартує вже 10 червня.

Довідка. У першій частині 16 команд, розділені на 4 групи по 4 команди за територіальним принципом, грають кожна з кожною за коловою системою у два кола (вдома, виїзд). З кожної з груп до другої частини групового етапу виходять команди, які посядуть 1-3 місця (з урахуванням очок набраних в матчах між собою). Такі команди формують 2 групи по 6 команд – А та Б. Групу А формують команди, які займуть 1-3 місця у групах 1 та 2. Групу Б формують команди, які займуть 1-3 місця у групах 3 та 4.

Команди, які зустрічалися між собою у першій частині групового етапу, в складі груп А та Б не зустрічаються. Команди груп А та Б грають за коловою системою у два кола (вдома, виїзд) з командами, з якими вони не зустрічалися в матчах першої частини. До фінального етапу чемпіонату виходять команди, які посядуть 1-4 місця в групах А та Б.

Команди, які посядуть четверті місця у першій частині групового етапу, отримують право участі в 1/8 розіграшу Кубка України з футболу серед аматорських команд 2015 року.

 Адмін

Залишити відповідь