Міжрайонний Кубок ФК “Продексім” в Нововоронцовці

Міжрайонний Кубок ФК “Продексім” в Нововоронцовці

18-19 листопада на Нововоронцовському стадіоні «Колос» відбулись матчі міжрайонного турніру з футболу на приз ФК «Продексім» в якому взяли участь шість команд із Високопільського, Великоолександрівського району, Нікопольського району та нашого районів. Згідно календаря змагань 18 листопада було зіграно 3 матчі, переможці яких отримували путівку у фінальну частину турніру. Дві сухих нічиї. Тож переможців прийшлось визначати за допомогою серії 11 метрових штрафних ударів. Спочатку по пенальті «Кронау» Високопілля отримало перемогу над архангельською «Іскрою» 4:3 , а потім «Фортуна» Кочубеєвка по пенальті перемогла «Гетьман» Південне Нікопольського району 5:3. В третьому матчі Нововоронцовка впевнено переграла Великоолександрівський СК «СКІФ» з рахунком 3:1 і напряму вийшла у фінал. А другого фіналіста, в зв’язку з тим що перші пари отримали перемогли в серії 11 метрових прийшлось визначати в додатковому кваліфікаційному матчі між командами «Фортуна» Кочубеєвка – «Кронау» Високопілля. Матч проходив у неділю. Перемогу з рахунком 1:0 і путівку у фінал отримала команда із Кочубеєвки.
19 листопада у матчі за третє місце «Іскра» Архангельське перемогла «Кронау» Високопілля з рахунком 4:1.
В боротьбі за головний трофей турніру грали команди «Ентузіаст» Нововоронцовка та «Фортуна» Кочубеєвка Високопільський район. У напрочуд цікавій, напруженій боротьбі верх у поєдинку з рахунком 3:0 взяли Нововоронцовці. Другим призером стали команда «Фортуна». Всі матчі турніру обслуговували арбітри обласних змагань Володимир Орел, Дмитро Левчук, Сергій Гаращук.
Командам було вручено відповідні призи Кубки, а кращим гравцям сувеніри із атрибутикою ФК «Продексім»
Хочеться відзначити, що всі матчі проходили і цікавій і безкомпромісній боротьбі на хорошому спортивному рівні. А після закінчення матчів всі навіть негативні емоції переходили у дружні, теплі стосунки між футболістами та представниками команд. Під час проведення матчів вільні гравці та тренери мали можливість попити безкоштовно гарячого чаю та кави, на вулиці було досить прохолодно. Також організатори змогли у перший день поласувати всіх учасників ухою.
Всі команди учасники а їх було не менше 120 футболістів високо оцінили рівень проведення змагань. Де ще набиратись досвіду футболістам, арбітрам як не на таких змаганнях.
Ну і звичайно окрасити все це дійство вдалось завдяки спонсорам – СТОВ «Птахівник» та Благодійній організації «Благодійний фонд Ігоря Колихаєва»

Результати змагань:

18 листопада (субота)
10.00 “Іскра” Архангельське – “Кронау” Високопілля 0 : 0 (по пенальті 3:4) перемогла команда “Кронау”
12.00 “Фортуна” с.Кочубеєвка – “Гетьман” с.Південне Нікопольський район ” 0 : 0 (по пенальті 5:3) перемогла команда “Фортуна
14.00 “Ентузіаст” Нововоронцовка – СК “СКІФ” В.Олександрівка 6 : 1

19 листопада (неділя)
10.00 Кваліфікаційний раунд 2х20хв
“Кронау” – “Фортуна” 0 : 1
11.00 Матч за 3-тє місце
“Іскра” Архангельське – “Кронау” Високопілля 3 : 1
13.00 Фінал
“Ентузіаст” Нововоронцовка – “Фортуна” Кочубеєвка 3 : 0

Залишити відповідь