Матч збірної ветеранів України у Каховці

28 квітня у місті Каховка, на стадіоні «Олімпійський», ветерани клубу СК «Каховка» і ветерани національної збірної України зіграли між собою товариську зустріч.

Зірки Українського футболу влаштували вболівальникам справжнє свято.

Збірна України відзначилась забитим голом вже на 13 хвилині, після проходу по правому флангу Дмитро Пінчук зробив прострільну передачу на Олександра Косиріна, який не залишив шансу голкіперу.

На 18 хвилині, після вдалого розіграшу Косирін відзначився дублем у цій зустрічі. Проте зірки клубу «Каховка» теж показували високий рівень майстерності, та невдовзі їм випала нагода забити з пенальті.  Ігор Цибатий впевнено пробив у лівий бік.

На 23 хвилині Дмитро Пінчук збільшує рахунок у цій зустрічі 3:1.

Другий тайм видався не менш цікавим. Вже на другій хвилині каховчани мали нагоду забити. Натомість на 6-й хвилині капітан збірної України Едуард Цихмейструк вдало переграв голкіпера 4:1

Каховчани намагалися порадувати вболівальників ще одним забитим м’ячем, і це вдалося Ігорю Цибатому, але арбітр зафіксував положення поза грою. А наприкінці зустрічі 7-й номер влучив у хрестовину.

Але легенди Українського футболу показали більш високий рівень гри, і з рахунком 4:1 вийшли переможцями цієї зустрічі.