Максимов підтвердив своє призначення у Дніпро-1 та назвав свій тренерський штаб

Максимов підтвердив своє призначення у Дніпро-1 та назвав свій тренерський штаб

Відомий український фахівець Юрій Максимов у розмові із журналістом Ігорем Цигаником підтвердив інформацію про те, що він стане новим головним тренером “Дніпра-1“.

– Наскільки я розумію контракт ще не підписано, але це справа часу, вірно?

– Саме так воно і є.

– Зараз “Дніпро-1” перебуває у досить складній ситуації, як оціните старт команди цього сезону та рівень футболістів, які зараз у клубі?

– Команда дуже хороша та хороші футболісти, але стан команди зараз не дуже, бо програли ті матчі, які хотілося виграти, вони хотіли грати у єврокубках.

– А який рецепт, щоб вивести команду з того стану, в якому вона зараз перебуває, тобто команда розраховувала на єврокубки, їх зараз нема, як знайти цю мотивацію?

– Найголовніше підняти їхній дух, щоб вони почули мене, що життя на цьому не закінчується. Потрібно рухатися далі. Все залежить від тренерського складу, від команди, їхнього спілкування та взаємодії.

– Я знаю, що ви йдете зі своєю командою, можете назвати прізвища людей, які допоможуть Вам у “Дніпрі-1”?

– Це моя команда, з якою я працюю. Це: Сергій Рева, Микола Медін, Микола Іщенко.

– Ви знаєте кадровий склад “Дніпра-1”, багато легіонерів пішли, Вам доведеться працювати в переважній більшості з українськими футболістами, Ви собі вже уявляєте лідерів команди?

– Так, я розумію, що зараз гірше становище і в кадровому плані, і в морально-психологічному. Там є хороші гравці, той же Гуцуляк та багато футболістів, які можуть вести гру, і я думаю, що молоді хлопці можуть допомогти команді.

ua-football.com

Залишити відповідь