Максим Чертоляс отримав призначення на матч 5-го туру Vbet Ліги-2023/2024.

Максим Чертоляс отримав призначення на матч 5-го туру Vbet Ліги-2023/2024.

Сьогодні відбудеться захоплюючий матч у рамках 5-го туру Української Прем’єр-ліги, де ФК Оболонь зустріне на своєму полі дебютанта цього сезону, ФК Кривбас Кривий Ріг.

Незважаючи на те, що Кривбас – новачок в УПЛ, вони вже встигли проявити себе. У попередньому турі, “Кривбас” несподівано переміг “Дніпро-1” у гостях з рахунком 2:1.

Обидві команди вже відомі один одному, адже вони зустрічались 12 разів. І що цікаво, криворіжці ніразу не поступились у особистих поєдинках, здобувши 7 перемог та 5 нічиїх результатів.

Головний арбітр матчу – Монзуль К. В. з Харкова, а його асистенти арбітра – Стрілецька М. С. з Сум та Грушко С. А. з Київської області.

Також важливу роль у забезпеченні справедливості та точності рішень візьмуть на себе арбітри VAR.

VAR-арбітром на цьому матчі буде працювати Романюк А. М. (Івано-Франківськ). Його асистентом в роботі VAR буде Максим Чертоляс з Херсона. Варто зазначити, що ця гра буде його першим виступом в Прем’єр-лізі у новому амплуа.

28.08.2023 «Оболонь»  — «Кривбас». Київ. Стадіон «Оболонь-Арена». 17.00.  Арбітр — Монзуль К. В. (Харків), асистенти арбітра — Стрілецька М. С. (Суми), Грушко С. А. (Київська обл.), четвертий арбітр — Козорог К. В. (Київська обл.), спостерігач арбітражу — Овчар М. М. (Калуш). Арбітр ВАА — Романюк А. М. (Івано-Франківськ), асистент ВАА — Чертоляс М. В. (Херсон), спостерігач ВАА — Войтюк О. М. (Запоріжжя). Делегат УАФ — Косевич О. О. (Донецька обл.).

Залишити відповідь