Лікар “Карпат”: “Маємо надію, що на других зборах Нестеров працюватиме в загальній групі”

Лікар “Карпат”: “Маємо надію, що на других зборах Нестеров працюватиме в загальній групі”

Як і годиться, після тривалої міжсезонної відпустки, першим ділом гравці кожної професійної команди відправляються на медичний огляд. “Карпати” у цьому плані не виняток. Зазвичай, такі медогляди проводяться протягом двох днів. Лікарський персонал збирає усю потрібну інформацію для подальшого аналізу. Детальніше про те, як команда пройшла медогляд, які перспективи в Андрія Нестерова, а також яка вакансія з’явилася у клубі офіційному сайту розповів старший лікар ФК “Карпати” Ростислав Пастушенко.

– Загалом можу сказати, що після ретельного огляду гравців першої команди, а також великої кількості наших талантів із молодіжки, лікарський штаб залишився задоволеним. Ми бачимо позитивні тенденції. Зрозуміло, що гравці не лише відпочивали, але й перебували “в режимі”. Це означає, що вони цілком і повністю готові до продовження плідної роботи у Львові та на зборах в Туреччині.

– Перед відпусткою гравці, зазвичай, отримують графіки для індивідуальної роботи. Судячи з ваших слів, усі відповідально підійшли до тренерських вказівок…

– Справді, такі графіки гравці отримують від тренерів. Але, як добре відомо, наприкінці року із карпатівцями працював один тренерський штаб, а зараз призначено новий. І все ж, можна ствердно сказати, що при огляді ніяких серйозних проблем не виявлено.

– Яка ситуація із Андрієм Нестеровим? Він також проходив медогляд?

– Звичайно. Андрій перебуває на останньому етапі реабілітації, після операції. Загалом він почувається непогано. У грудні, для того, щоб його реабілітація пройшла якісно, нам була необхідна трава. А це саме той місяць, коли із травою у Львові проблеми. Ясна річ, говорити про синтетичне покриття не доцільно. Тому ми звернулися до керівництва, щоб Андрій вирушив із командою на перші збори, аби ми змогли підвести його реабілітацію до кінця та закріпити її. Якщо все пройде добре, то маємо надію, що вже на других зборах він працюватиме в загальній групі.

– Ваше основне завдання – пильнувати за станом здоров’я головної команди. Однак, як відомо, ви регулярно консультуєте лікарів молодіжних команд. Скажіть, яка загальна ситуація щодо стану здоров’я із клубними вихованцями?

– Я лікар, а тому максималіст. Звісно, всім хотілося б мати побільше здоров’я і поменше проблем. Сказати, що на 100% усе в нас ідеально – я не можу. Загальні фактори – екологія, харчування, малорухливий спосіб життя так чи інакше впливає на нашу молодь. Дуже хочеться мати жорсткіший контроль до фізичного виховання наших дітей. Особливо ті, хто має намір стати серйозним футболістом, мають зрозуміти, що цілодобове сидіння в телефоні чи зайнятість якоюсь лише одною сферою діяльності не наблизить їх до цієї мети. Усе можна – і кіно подивитися, і в карти чи більярд пограти, але треба знати міру. Професіоналізм кожного гравця починається саме в дитячому віці. Кожен майбутній футболіст повинен знати, що таке правильне харчування, розумний відпочинок, самоконтроль тощо.

– Можливо, молодим футболістам було б цікаво та корисно послухати вас чи ваших помічників у більш розгорнутому форматі?

– До речі, у нас є вакансія. Шукаємо молодого спеціаліста, який закінчив вуз і хоче навчитися осягнути поле діяльності спортивної медицини. Звичайно, цій людині мають бути небайдужі “Карпати”, інакше робота не принесе задоволення ані йому, ані тим, хто його оточує. Ми запропонуємо стажування, можливість перейняти наші знання та досвід. Коли можна буде подавати вакансії? Гадаю, після зборів в Туреччині. Якщо молодий спеціаліст бачить себе в “Карпатах” і готовий до непростої, але цікавої роботи – ми з радістю йому допоможемо.

footboom.com

Залишити відповідь