“Легіонери не повернуться”: Максимов – про єврокубки та варіанти проведення наступного сезону УПЛ

“Легіонери не повернуться”: Максимов – про єврокубки та варіанти проведення наступного сезону УПЛ

Головний тренер Ворскли Юрій Максимов переконаний, що наступний чемпіонат України треба проводити за кордоном.

“Ніхто не розуміє, що буде далі, які кроки треба робити. Усі керівники та функціонери клубів бажають якнайшвидшого закінчення війни, а потім уже можна буде говорити про футбол.

Думаю, що контракти футболістів Ворскли зараз на паузі. Гравці самостійно підтримують форму. Ті, хто живе зараз у Полтаві, роблять це на базі клубу. З ними працюють місцеві тренери. Деяких гравців ми віддали на три місяці в оренду у закордонні клуби. Вони залишаються нашими футболістами та ми на них розраховуємо. Їхнє повернення залежатиме від ситуації в країні.

Я був у Полтаві та розмовляв із керівництвом клубу. Всі сподіваються на краще. Ми вийшли до єврокубків. Керівництво намагатиметься підтримувати команду, щоб вона підготувалася до виступів у Лізі конференцій. Далі буде видно.

Рішення наступного сезону прийматиметься не одним-двома клубами. Це буде зроблено колегіально. Нам потрібен чемпіонат України, але вдома грати буде тяжко. У такому разі не повернуться легіонери. Думаю, грати треба у Польщі чи Туреччині”, – сказав Максимов у коментарі “Футбол NEWS”.

Нагадаємо, засідання керівників українських клубів та футбольних чиновників щодо долі майбутнього сезону заплановано на п’ятницю, 27 травня.

football24.ua

Залишити відповідь