Куди покотиться український футбол?

Куди покотиться український футбол?

Ось про що розповів після Конгресу В’ячеслав Богун.

– В’ячеславе Васильовичу, яку позицію зайняла наша делегація і за кого проголосували херсонці?

– Ми провели свій виконком і вирішили підтримати кандидатуру А.Павелка. Бо протягом всієї компанії ми багато спілкувалися і досконало вивчили його програму. Вона нас повністю задовольнила. Тим паче, там заплановано багато для розвитку регіональних федерації. Для Херсонщини це побудова стадіону з штучним покриттям. Зараз ми готуємося до цієї події, проводячи так сказати активну дипломатичну роботу з обласною та міською владою. Тож, сподіваємося, що вже у цьому році розпочнеться його будівництво. Окрім того, А.Павелко обіцяє матеріальну підтримку. Сподіваємося що так воно і буде. А історія з Анатолієм Коньковим, який багато обіцяв, а майже нічого не зробив, не повториться. До того ж, були названі конкретні суми для підтримки дитячого футболу та розвитку аматорського тощо. Заплановано повну комп’ютеризацію регіональних федерацій футболу. Обіцяють допомогти і автотранспортом.

– Які сподівання ви покладаєте на нового голову ФФУ?

– Віримо що все буде виконано. Він молодий, амбіційний і головне – має величезне бажання працювати. Є у нього і команда, яка хоче підняти футбол в Україні, як професійний, так і аматорський. На Конгресі я звернув увагу на те, що у нашій державі різні регіони: одні більш багаті, інші, як наш сільськогосподарський, бідніші. Тому розвиток футболу на Херсонщині потребує значно більшої уваги.

– Яким буде новий сезон на Херсонщині?

–  Ми плануємо розпочати сезон розіграшем Кубка області вже у квітні. Відзначу, що у цьому році отримали підтримку від губернатора Херсонщини. Від облдержадміністрації розіслано на райони листи, в яких доручено райдержадміністраціям підтримувати та допомагати районним командам у взяті участі в обласних змаганнях. Наприкінці квітня – на початку травня розпочнеться Чемпіонат області. Приємно, що відроджуються команди в Скадовську та Каховці. Будемо сподіватися, що наш чемпіонат знову стане цікавим і одним з кращих у країні.

Олександр Крупіца

Залишити відповідь