Кубок закриття сезону Нижньосірогозського району на приз газети “Червоний промінь” 2019 року

Кубок закриття сезону Нижньосірогозського району на приз газети “Червоний промінь” 2019 року

Кубок закриття сезону Нижньосірогозського району з футболу на приз газети “Червоний промінь” відбувся 19 жовтня в Нижніх Сірогозах. За спортивний трофей, що підсумовує спортивний сезон змагалося 4 команди: “Тарпан” (смт Нижні Сірогози), “Водовод” (смт Іванівка), “Старт” (збірна сіл Першопокровки і Дем’янівки) та “Горностаївська ОТГ” (смт Горностаївка)

У першій півфінальній грі “Старт” зіграв у нічию з “Горностаївською ОТГ” — 0:0. В серії післяматчевих пенальні визначився переможець цього матчу. З рахунком 3:4 перемогли горностаївці.

Друга півфінальна гра між “Тарпаном” і “Водоводом” завершилася з рахунком 2:0 на користь нижньосірогозької команди.

Таким чином у грі за третє місце зустрілися “Старт” і “Водовод”. В цьому матчі було забито лише один м’яч, який і визначив переможця гри — івановський “Водовод”.

У фіналі з рахуном 1:0 зіграли “Тарпан” і “Горностаївська ОТГ”. Влучний удар гравця “Тарпана” Євгена Куракова приніс у вирішальному матчі перемогу нижньосірогозьким футболістам, які й стали володарями почесного трофею 2019 року.

Кращими гравцями футбольного турніру на приз газети “Червоний промінь” визнано Євгена Куракова (“Тарпан”) і Сергія Дежифарова (“Горностаївська ОТГ”). Їм вручили пам’ятні нагороди.

nsirogozy.city

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь