Кубок України. Волинь в муках перемагає Таврію

Кубок України. Волинь в муках перемагає Таврію

Наставник “Волині” Андрій Тлумак залишив шанс супернику на перемогу, перетасувавши склад своєї команди та віддаливши його від оптимального. “Таврія” цим майже скористалася, затягнувши гру до овертайму.

Хоча починалося все для кримчан не найкращим чином: Климець чудово спрацював на “офсайдній” лінії і, не зближуючись, пробив повз воротаря. “Таврія” зуміла відігратися ще до перерви: подачу зі штрафного зліва замкнув Масалов.

У другому таймі “Волинь” занадто багато дозволяла сімферопольцям. Не в останню чергу завдяки удачі “хрестоносцям” вдалося перевести гру в овертайм. А там вже “Таврія” забила другий: Біжко увійшов у штрафний і без опору пробив у ціль.

Здавалося, тепер “Волинь” може сконцентруватися на чемпіонаті, проте підопічні Тлумака встигли не просто відігратися (Масалов втратив м’яч біля своїх воріт, чим гості тут же і скористалися), але і вийти вперед (Курко вдало зіграв на відскоку). Чимось відповісти у “Таврії” часу вже не вистачило.

Берислав. Стадіон: “Машинобудівник”
Головний арбітр: Дмитро Панчишин (Харків)
Асистенти: Сергій Наскалов (Київ), Андрій Лібстер (Луганськ)

Таврія Сімферополь – Волинь 2:3
Голи: 
Масалов 24, Біжко 101 – Климець 13, Карпенко 109, Курко 118
Таврія Сімферополь: Гурін, Куксенко, Клочко, Масалов, Фетісов, Гриппа, Біжко, Єлоєв (Тищенко 88), Жавко (Кушнір 106), Воронченко (Логвиненко 80), Жуков (Жиганов 62)
Волинь: Воробей, Коробка (Петько 79), Курко, Горопевшек, Сімінін, Кравченко (Цюпа 86), Зінкевич, Неплях, Хагназарі (Кожанов 68), Климець (Бруно 10)

ua-football.com

Залишити відповідь