Кубок України 2019/20. Перші матчі 1/4 фіналу.

«SKIDKA» (Киев) – «Продэксим» (Херсон): 2:5 (0:4)
Арбитры: О.Сидорук, М. Слободянюк (оба – Винница), М. Кравченко (Киев)
«SKIDKA»: 1. Дмитрий Мехеев, 8. Андрей Назаров, 10. Андрей Марьевич, 15. Илья Билык, 9. Эдуард Ткаченко, 11. Юрий Щерица, 21. Виталий Гавриленко, 23. Виталий Шестерук, 27. Дмитрий Медведь, 31. Балашев Юрий, 44. Виктор Цой.
«Продэксим»: 1. Кирилл Ципун, 19. Юрий Савенко, 5. Виталий Скорый, 8. Дмитрий Сорокин, 9. Михаил Зварыч, 10. Рониньо, 11. Михаил Волянюк, 12. Петр Шотурма, 15. Николай Белоцерковец, 18. Максим Бессалов, 20. Игорь Корсун, 77. Станислав Моспан.
И.о. главного тренера: Дмитрий Бербенцев
Голы: В. Моспан 7’, 7’, Зварыч 10’, Корсун 11’, Ткаченко 29’, Бессалов 34’, Щерица 38’.
Предупреждения: Ципун 13’, Щерица 17’.

Источник – mfc-prodexim.com.ua

Підопічні Олега Шуста приймали трьохкратного чемпіона України у СК «КПІ» та розраховували на палку підтримку трибун. Очевидно, що перший матч був вкрай важливий для столичної команди, оскільки наступна гра на виїзді буде дуже непростою. В свою чергу підопічні Дмитра Бербенцева в гарному настрої приїхали на матч і прагнули вирішити питання відносно виходу в фінал чотирьох вже в Києві.

Звітна зустріч дуже непогано розпочалась для столичної команди, адже вже в дебюті поєдинку вдалось провести декілька цікавих атак, а Щериця відзначився ударом у стійку. Правда, на цьому підопічні Шуста і зупинились. Справа в тому, що гравці «Продексіму» взяли гру під контроль та діяли в атакуючій манері. Підопічні Дмитра Бербенцева тримали в напрузі оборону суперника, а вже на 7-й хвилині змогли відкрити рахунок в матчі. Сорокін прорвався по лівому флангу та прострілив на Моспана, котрому було не важко пробити з центру штрафної площі повз Балашева – 0:1. Більше того, вже за хвилину підопічні Бербенцева розіграли кутовий, а Моспан оформив дубль – 0:2. Столичні футзалісти не знайшли аргументів у відповідь і вже в середині першої половини матчу знову двічі розігрували з центру поля. На 10-й хвилині Зварич поцілив точно в нижній кут, а потім Ігор Корсун продемонстрував техніку на фланзі і ударом з гострого кута довів справу до розгрому-0:4. Не дивлячись на такий розвиток подій, підопічні Бербенцева не зупинялись та прагнули забити, як можна більше. З іншого боку столичні футзалісти ще одного разу відзначились ударом в стійку, а наприкінці тайму Ткаченко змарнував вбивчий момент, щоб скоротити відставання в рахунку, тому на перерву команди пішли за рахунку 0:4.

Після відпочинку команда «Skidka»  на постійній основі почала награвати 5-го польового і це дало бажаний результат. По-перше побільшало моментів біля воріт Юрія Савенко(по перерві змінив Кирила Ципуна), по-друге підопічні Шуста мали відмінні нагоди, щоб виправити ситуацію на табло. Правда, в завершальній стадії столичним футзалістам відверто не щастило, оскільки Ткаченко не зумів пробити повз голкіпера з близької дистанції, а удару Нестерука зовсім трошки не вистачило влучності. Можна сказати, що команда «Продексім» далеко не ідеально грала в обороні, а вже на 29-й хвилині ігрового часу місцеві вболівальники мали привід для радості. Віктор Цой прорвався по правому флангу та прострілив на Ткаченко, котрий просто вніс м’яч у ворота-1:4. Цей гол дав надію на камбек, оскільки підопічні Шуста ще більшими силами пішли в атаку, але помилились при розіграші 5-го, а Максим Бессалов без проблем оформив гол з власної половини поля-1:5. Навіть в такій критичній ситуації столичні футзалісти не полишали надії виправити ситуацію і Юрій Щериця наприкінці зустрічі зумів ще раз порадувати місцеву публіку-2:5. З іншої сторони команда «Продексім» в другому таймі не вразила і окрім голу у виконанні Бессалова в атаці нічого не змогла продемонструвати, хоча відзначимо дуже сильний перший тайм у виконанні херсонської команди.

У підсумку вітаємо підопічних Дмитра Бербенцева, котрі здобули позитивний для себе результат і зробили перший крок до фіналу чотирьох. Команда «Продексім» продемонструвала солідний рівень та після перемоги на виїзді має відмінні шанси на вихід в наступну стадію змагань. З іншої сторони у столичного колективу дуже непроста задача-здобути  перемогу на виїзді, враховуючи той фактор, що «Продексім» не програв жодного матчу на рідній арені. Підопічним Олега Шуста буде вкрай непросто, але в будь-якому разі бажаємо успіхів команді «Skidka» і не дивлячись на поразку в першій грі, будемо палко підтримувати столичну команда на всеукраїнських змаганнях.