Кубок Героїв Української нації у Каховському районі

Кубок Героїв Української нації у Каховському районі

20 травня 2015 року на спортивних майданчиках с. Тавричанка відбулися районні змагання з футболу серед сільських команд на «Кубок Героїв Української нації» (серед юнаків 1999 – 2000 р. н.)

У турнірі взяли участь 12 команд, які були розподілені на три групи, і переможці груп потрапили до фінальної частини змагань. У першій групі це право здобули юні футболісти команди «Хлібороб» с. Арх. Слобода, в другій групі до фінальної частини змагань вийшла команда «Таврія» с. Тавричанка, в третій – «Колос» с. Любимівка.

Саме ці команди на спортивному майданчику села Тавричанка розіграли призові місця в цьому виді спорту.

Изображение 002 (1)

У першому матчі зустрілися команди «Колос» с. Любимівка і «Таврія» с. Тавричанка. Напружений поєдинок завершився з мінімальним рахунком 1:0 на користь команди «Колос» с. Любимівка.

У другому поєдинку жереб звів команди «Хлібороб» с. Арх. Слобода та «Таврія» с. Тавричанка. Перемогу святкували юні футболісти «Хлібороб» с. Арх. Слобода з рахунком 1:0.

У фінальному поєдинку зустрілися команди «Колос» с. Любимівка» і «Хлібороб» с. Арх. Слобода. Вперта та безкомпромісна гра завершилася перемогою команди «Хлібороб» с. Арх. Слобода з рахунком 1:0.

Изображение 010 (1)

По закінченню змагань команді-переможниці було вручено перехідний кубок та диплом першого ступеня, командам призерам змагань вручено дипломи відповідних ступенів відділу освіти, молоді та спорту. Всі команди фінальної частини змагань отримали пам’ятні призи (футбольні м’ячі) від обласної федерації футболу. Організатори та учасники турніру висловлюють щиру подяку керівництву ДПДГ «Асканійське» за створення належних умов у проведенні даного заходу.

Залишити відповідь