«Кубок Героїв Української Нації» у Каховському районі

«Кубок Героїв Української Нації» у Каховському районі

02 червня 2015 року в м. Каховка на спортивному комплексі «Олімпійський» відбулися районні змагання з футболу серед сільських команд на «Кубок Героїв Української Нації» (серед юнаків 2001 – 2002 р. н.)

У турнірі взяли участь 7 команд, які були розподілені на дві групи, де за коловою системою команди визначали місця для участі у фінальній частині змагань.

IMG_3822

У першій групі переможцем стала команда села Тавричанка, друге місце посіли юнаки с. Малокаховка, третє місце здобули спортсмени с. Чорнянка, на четвертому місці команда с. Кам’янка.

У другій групі переможцем стала команда с. Василівка, другу сходинку посіли юнаки с. Любимівка та третьому місці спортсмени с. Костогризівка.

IMG_3821

У матчі за 5 – 6 місця зустрілися команди с. Чорнянка та с. Костогризівка. Основний час завершився внічию 0:0, а післяматчеві пенальті краще виконали чорнянці і перемогли з рахунком 2:0.

У матчі за 3 – 4 місця зустрілися команди с. Малокаховка та с. Любимівка. Впертий поєдинок завершився з рахунком 0:2 на користь с. Малокаховка.

IMG_3819

У фінальному поєдинку зустрілися команди с. Тавричанка та с. Василівка. Безкомпромісний поєдинок завершився мінімальною перевагою команди с. Василівка з рахунком 1:0.

IMG_3825

По закінченні змагань команді-переможниці було вручено перехідний кубок та диплом I ступеня, а команда-фіналіст була нагороджена дипломом II ступеня від відділу освіти, молоді та спорту. Команди-учасники фінального матчу були нагороджені заохочувальними подарунками (футбольними м’ячами) від обласної федерації футболу.

Іван Жихаренко, головний суддя змагань

Залишити відповідь