Кубок ААФУ: СК Чорнянка-Агроспорт припиняє боротьбу

Кубок ААФУ:  СК Чорнянка-Агроспорт припиняє боротьбу

УкрАгроКом (Головківка) — СК Чорнянка-Агроспорт — 1:1 (2:1 за двома матчами)
Голи: Александров, 99 — Колесник, 18

УкрАгроКом: Білоконь, Козубенко, Дюшко, Гедерим, Волошин, Лобода (Александров, 46), Карамалак (Куруп, 86), Корчинський (Ємельянов, 75), Вдовіченков (Макаренко, 108), Пономаренко (Прокоф’єв, 75), Оганесов. Запасні: Піскун, Голуб. Головний тренер:Оганесов Антон.

Чорнянка: Гончарук, Бойко (Осіпов, 46), Візавер, Вітенко, Колесник (Лілик, 67), Малий, Саф’яник (Рябцев, 77), Середа (Радченко Денис, 56), Стецюк, Татарінов (Бешенець, 89), Шелест. Запасні: Кобзєв. Головний тренер: Стецюк Юрій.

17:00, 29.08.2018. Головківка. Стадіон ГОЛовківський. 100 глядачів, поле 4, +32С
Суддя: Сащенко Ярослав (Вінниця)
Попередження: Шелест, 31, Вітенко, 33, Осіпов, 48, Візавер, 62, Гедерим, 81, Ємельянов, 101, Радченко, 114, Бешенець, 119
Вилучення: Шелест, 60, Радченко, 120 (обидва – повторні попередження)

Після мінімальної поразки у першому матчі представники Херсонщини їхали на Кіровоградщину із завданням тільки вигравати. І події складалися на їхню користь: після довгого пасу Вітенко розхитав захисників, підстеріг їхню помилку й відкотив на набігаючого Колесника, тож Віктор сходу міг стріляти з лінії штрафного майданчика трішки правіше від воротаря – 0:1. Білокінь реагував на низовий удар, але «скластися» під цей м’яч, щоб його відбити, не зумів.

Господарі неодноразово намагалися відігратися. Навіть здобули більшість, коли Шелест ціною другої жовтої картки збив на фланзі граючого головного тренера УАКу Оганесова. Але гра все ж дійшла до додаткового часу. І в першому ж екстра-таймі головківці забили м’яч, який вирішив долю протистояння. Вдовіченков з лівого краю відпасував у центр на Александрова, і Валентин прицільним ударом з правої ноги метрів із 18-ти влучив у дальню «шістку» – 1:1. Чорнянці кидали вперед великі сили, але залишилися в кінцівці вдев’ятьох і змушені були припинити виступи в кубку. Відроджений УкрАгроКом проходить в 1/16 фіналу.

Після того, як 5 вересня зіграють свої матчі-відповіді останні дві пари, відбудеться формування турнірної сітки 1/16 фіналу за територіальним принципом.

sportarena.com

Залишити відповідь