Криворізький «Гірник» розгромив новокаховську «Енергію»

Криворізький «Гірник» розгромив новокаховську «Енергію»

Завершився останній груповий матч між ФК «Енергія» (Нова Каховка) та ФК «Гірник» (Кривий Ріг) за Кубок Придніпров’я. Гра проходила у Кривому Розі на тренувальній базі ФК «Гірник».

Господарі буквально з першої  секунди матчу заводіли м’ячем і вже через декілька хвилин влучна подача Віталія Павлова розгромила ворота новокаховчан.  Та це був не останній гол у першому таймі. Футболіст «Гірника» – Богдан Боровський, отримавши передачу з фланга від Ігоря Солдата, з п’ятиметрової відстані відправив м’яч в дальній кут. З рахунком 0:2 і завершилася перша половина гри.

У другому таймі «Енергія» виборола реальний шанс забити гол, але не встигла скористатися цією можливістю. М’яч знову в руках криворіжців, але новокаховчани з усіх сил намагаються контролювати усі дії суперників.  Однак м’яч знову двічі влітає у ворота ФК «Енергія». А через декілька хвилин іще один гол.

Закінчився матч з рахунком 0:5 на користь ФК «Гірник».

Стартовий склад команди «Енергія»:

Ігор Левченко – Олексій Шейко, Ярослав Мирський, Ярослав Рафальський, Олексій Щербань, Марк Мостіпан, Олександр Романішин, Максим Логвиненко, Павло Гарібян, Дмитро Юрченко, Сергій Гайдаєнко.

Стартовий склад команди «Гірник»:

Роман Гурин – Ігор Солдат, Володимир Баєнко, Віталій Павлов, Ігор Буряк – Ігор Бука, Андрій Григорик (к), новичок, Богдан Боровський, Сергій Нудний – Артем Сітало.

Залишити відповідь