Кристал вдруге у 2019 році поступається у Запоріжжі

Кристал вдруге у 2019 році поступається у Запоріжжі

Херсонський Кристал волею календаря вже вдруге у 2019 році вирушив на виїзний матч до Запоріжжя. Саме цей матч став дебютним для Андрія Кононенко у якості виконувача обов’язків головного тренера нашої команди. На жаль кадрові втрати продовжують переслідувати нашу команду з моменту відновлення офіційного сезону. Якщо матч з Гірником через перебір жовтих карток пропускали Малиш та Меженський, а Віктор Мартян через отримане на тренуванні пошкодження, то у грі проти Металурга не зміг взяти участь основний півзахисник Кристала — Владислав Ігнатьєв, що застудився ледь не в день гри. Для Кристала, що не має глибини складу подібні втрати є надчуттєвими.

Та все ж саме кристалівці більш активно почали гру, та створили на перших хвилинах кілька небезпечних моментів при подачах зі стандартів, але відкрити рахунок не змогли. Кристал мав ігрову перевагу на протязі стартових 15 хвилин, доки поле вимушено не покинув Станіслав-Нурі Малиш, що в одному з зіткнень отримав пошкодження. Замість Малиша вийшов Володимир Кучер. Після заміни гра Кристала відверто розсипалася. Господарі більш активно пішли вперед та зрештою відкрили рахунок. Яровенко отримав м’яча на лівому фланзі зумів обіграти Жовтюка та виконати простріл до воротарського майданчика Кристала. Карась переривав цю передачу, але “круглий” від ноги Микити опинився у набігаючого Сачка, який перебуваючи без будь-якої опіки влучно пробив у ближній кут — 1:0.

Другий гол не примусив себе довго чекати. Металурги заробили кутовий і все той же Сачко знову опинившись без опіки вразив кут воріт Ібрагіма Суаіба — 2:0.Обидва взяття воріт продемонстрували, що важливість Малиша для сьогоднішнього Кристала важко переоцінити, другий гол було забито головою, що майже не трапляєтеся з Кристалом коли у складі грає Станіслав-Нурі, відомий своєю сильною грою на “другому поверсі”. Перший пропущений м’яч стався через невдалі дії “опорника”, що не зміг підстрахувати захисників, а саме опорним півзахисником з перших хвилин грав Малиш.

Два пропущені м’ячі у першому таймі дуже нагадували сценарій останнього матчу другого кола, що відбувся на цьому ж стадіоні три тижні тому.Другий тайм так само, як і перший пройшов у запеклій боротьбі на кожному клаптику поля, гравцям обох команд раз по раз потребувалася допомога лікарів. До особливо небезпечних моментів гра доходила вкрай рідко. Напевне найреальнішу нагоду забити наша команда мала на 60 хвилині, коли Шевцов заробив штрафний удар та сам взявся його виконувати. Потужний удар Іллі прийняла на себе поперечина, а добивання від Жовтюка знову прийшлося у каркас воріт господарів.

На жаль Кристалу так і не вдалося переломити хід зустрічі. Криза у грі нашої команди триває. Низка травм та пропусків через перебір карток триває. У матчі проти Миру, що відбудеться у Херсоні 5 травня о 16:00 не зможе взяти участь Іван Гливий (перебір жовтих карток), під питанням також залишається готовність до гри Малиша, Ігнатьєва та Мартяна.

МФК Металург Запоріжжя – МФК Кристал Херсон 2:0 (2:0)
Голи. Сачко, 23, Сачко, 35


mfckrystal.com

Залишити відповідь