Кристал – Рятівник 7:0

Сергій Шевченко продовжує підготовку до весняної частини сезону та продовжує перегляд потенційних новачків команди. Окрім таких гравців як Артем Козлов (Кремінь, Геліос, Інгулець, Гірник-Спорт), ​​хавбек Дмитро Клімаков (Геліос, Сталь, Гірник-Спорт, Інгулець і Металіст 1925), Віталій Фетісов (Кривбас, Таврія), у складі команди з’явився Вадим Гриппа, який нещодавно залишив «Таврію» Сімферополь.

9 лютого відбулась чергова контрольна зустріч херсонського “Кристалу”, на цей раз суперником був представник МНС – ФК «Рятівник».Гра розпочалася доволі жваво, «Кристал» одразу пішов у атаку. Швидкий гол за біло-зелених забив Артем Козлов. У середині тайму рахунок зустрічі вже був 3:0. Рятівники теж намагалися гостро атакувати, але м’яч у них не йшов у ворота. Натомість до свистка арбітра відзначився ще Сергій Цибульський 4-0.

Після перерви Кристал продовжував володіти ініціативою, гравці виглядали краще своїх опонентів як індивідуально, так і краще розвивали свої атаки тактично. Після невеликої «засухи» голів на початку тайму ще двічі відзначився Цибульський, сьогодні на його рахунку хет-рик. Щодо гри Рятівника, то у команди було достатня кількість небезпечних моментів аби забити, але голкіпер Кристалу сьогодні твердо стояв на нуль. На останню частину матчу Сергій Шевченко зробив ряд замін, мали змогу показати себе й інші гравці. Крапку і цій зустрічі поставив Єгоров, який забив 7-й гол у ворота Рятівника.

Отож рахунок матчу 7:0. Кристал святкує розгромну перемогу.