Кристал поступився Авангарду в домашній зустрічі

Кристал поступився Авангарду в домашній зустрічі

17 квітня відбувся принциповий для «Кристалу» матч з  краматорським «Авангардом». Як і херсонці, гості теж знаходяться в низу турнірної таблиці. І це була чудова нагода здобути першу перемогу під керівництвом Євтушенка. Але це завдання дуже ускладнив спірний пенальті на шостій хвилині. Порушення правил було на штрафній лінії за думкою арбітра, хоча і здалося, що за її межами. Пенальті вдалося відбити, але на добиванні Толочко був влучним 0-1. Не встигли херсонці оговтатися, як стався ще один прикрий епізод, в якому після серії ударів м’яч таки перетнув лінію воріт.

У першому таймі у Авангарда було ще декілька небезпечних моментів, але обійшлося без голів.

Другу половину матчу херсонці розпочали більш впевнено. Перша можливість відіграти один гол була вже на 56 хвилині. Кристал намагався відігратися, долучаючи більше сил до атаки. Були моменти і у гостей. На 64 хвилині Авангард не реалізовує вихід сам на сам.

Поступово матч добігав кінця, на 84 хвилині за грубий фол Кіричук був покараний червоною карткою. Кристал лишився у меншості,  і здавалося, що можна ставити крапку у цій зустрічі. Але за п’ять хвилин до завершення Вакуленко один м’яч відігрує. У штрафній гостей стало дуже гаряче. Авангард відверто затягував час. Кристал кинув усі сили в атаку. Та останній штурм не вдався, , 1:2 прикра поразка Кристалу.

«Кристал» Херсон – «Авангард» 1:2 (0:2)

Голи: Вакуленко Олег (86) – Єрмоленко Максим (6’н.п), Толочко Роман (6’), Сеницький Юрій (19’)

Головний арбітр -Панчишин Д.І. Асистент 1 -Холодинський О.В., Асистент 2 -Думенко В.П. 4-ий арбітр-   Курбанов З.А.

Кристал: Кліщук Андрій, Максименко Олександр, Логінов Олександр, Кіричук Володимир, Плечій Ярослав, Сорокін Андрій, Дмитренко Олег, Ходаковський Микита, Кателін Євген, Головкін Іван, Тітієвський Володимир. Запасні: Солдатенко Вадим, Лаптєв Михайло, Крутін Максим, Сениця Володимир, Шмат Андрій, Цибульський Сергій, Тарасенко Олександр, Клюєв Владислав, Вакуленко Олег, Біденко Євгеній. Головний тренер – Вадим Євтушенко.

Авангард: Поспєлов Артем, Ховбоша Дмитро, Шинкаренко Дмитро, Бородай Олег, Єрмоленко Максим, Трояновський Євген¸ Писко Михайло, Підручний Денис, Сеницький Юрій, Толочко Роман, Дорошенко Арсентій. Запасні: Абрамов Михайло, Аніх Чідера Келіт, Зубков Руслан, Козлов Артем, Сафонов Данило, Гунічев Єгор, Дучев Кирило, Скотаренко Денис, Чебаненко Олександр. Головний тренер – Олексій Городов

Быльше фото ТУТ

Залишити відповідь