Кристал поступається Вікторії, тричі пропустивши з пенальті

Кристал поступається Вікторії, тричі пропустивши з пенальті

Всього 13 годин у дорозі і херсонський Кристал увечері п’ятниці прибув до міста Суми, в 30 кілометрах від яких наступного дня відбувся матч ¼ фіналу Чемпіонату України ААФУ Вікторія (Миколаївка) – МФК Кристал (Херсон).

Невеличкий затишний стадіон у Миколаївці справив дуже хороше враження, якість запасного та основного полів також була відмінною.

З перших хвилин матчу господарі заволоділи ігровою перевагою, але до справді небезпечних моментів справа не доходила. Микиту Крюкова турбували переважно дальніми ударами, з якими наш воротар без проблем упорався. В атаці виходило відверто мало. Тільки декілька разів футболісти Кристала доходили до штрафного майданчика Вікторії, але створити щось вагоме не вдавалося. Брижчук кілька разів брав ініціативу на себе, намагаючись обіграти опонентів. Невдало. На 20 хвилині матчу неточна передача від Барладима на Михайленка завершилася перехопленням м’яча біля штрафного майданчика херсонців. Шишка віддав на Михайлюка, а той зіткнувшись «корпус у корпус» з Дураном впав на газон разом з нашим футболістом. Арбітр без вагань призначив пенальті, який реалізував Андрій Нелін. Решта тайму також пройшла під диктування футболістів Вікторії. Вже на останній хвилині Шишка наважився на ще один дальній удар, м’яч з під поперечини у фірмовому стрибку потягнув Крюков.

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм. Господарі більше володіли м’ячем, Кристал намагався діяти на контратаках. Відчувалася відсутність у центральній лінії капітана команди, досвідченого Сергія Цоя, який пропускав цей матч через дискваліфікацію. Так вийшло, що саме у цій зустрічі кожна з ланок нашої команди була послаблена відсутністю виконавців. Окрім Цоя не змогли з різних причин зіграти Микита Карась та Віталій Ольховський.

Другий м’яч видався дуже суперечливим. Атака господарів правим флангом завершилася подачею до штрафного майданчика, де, як підкошений, впав той самий Михайлюк, біля якого не було наших гравців. Ця обставина не дуже хвилювала арбітра матчу, він вказав на одинадцятиметрову позначку. Ближче всіх до нападника Вікторії стояв Михайло Лаптєв, його й призначили винним в епізоді, показавши ще й жовту картку. Крюков потягнув цей удар!  Не встигли гравці Кристал подякувати власному воротарю, як арбітр вказав  повторити пробиття пенальті начебто через те, що Крюков до удару зробив крок уперед від лінії воріт. З другої спроби Акімов був точним – 2:0.

Микита Крюков: «В мене є власна тактика дії під час пробиття пенальті. Певним підбором рухів я намагаюся збити гравця, що виконує удар, але у момент самого удару завжди залишаюся на лінії воріт»

Через 5 хвилин не примусив себе чекати і третій (фактично четвертий) пенальті у наші ворота. Напевне, він був найбільш обґрунтованим серед усіх попередніх. Гонта «продавив» Дурана та увірвався до штрафного майданчика, Іван вимушений був фолити. Кузьмін був точним – 3:0. Продовжував дивувати арбітр. В одному з епізодів він так «вдало» вибрав позицію, що збив з ніг Віталія Михайленка, який виходив на доволі перспективну позицію. В іншому випадку арбітр вилучив Івана Гливого, показавши йому другу жовту карту і, відповідно, червону. От тільки першої жовтої Іван не отримував, та після консультації зі своїм колегою скасував вилучення.

Десь з 65 хвилини Кристал перехопив ініціативу та став більше володіти м’ячем, щоправда, у атаці виходило мало. Вдалося заробити тільки декілька штрафних, але Лаптєву та Гливому не вистачило влучності їх реалізувати. У складі нашої команди відбулося декілька змін. Замість Крюкова на полі з’явився Чакляров, Дурана замінив Остроконь, а ще раніше Черкашенко поступився місцем на полі Михайлову. І все ж останнє слово було за господарями, які нарешті змогли забити з гри. Чакляров, що вже встиг відбити декілька небезпечних ударів невдало вибив м’яч до центру поля, звідти розгорнулася багатоходова комбінація футболістів Вікторії, яку точним ударом завершив Рябцев.

На останок червону картку отримав Станіслав Малиш, за фол біля власного штрафного майданчика.

Кристал поступається з великим рахунком та припиняє участь у Чемпіонаті ААФУ на стадії ¼ фіналу. Не можна сказати, що перемога господарів є незаслуженою, дуже вже слабко виглядали наші футболісти в атаці, але все ж цікаво: як склався б матч без «суддівського» фактору.  

Цікаве спостереження: За весь сезон розіграшу Кубка та Чемпіонату України сере аматорських команд у ворота Кристал було призначено 8 пенальті з них 7 у матчах з командами, що представляють заможні аграрні підприємства в матчах «на виліт» (1/8, 1/14 Кубка України, 1/4 фіналу Чемпіонату України). Реалізували наші суперники тільки 3 з 8 ударів (один пробивали повторно)! Кристал у свою чергу за сезон пробивав з одинадцятиметрової позначки тільки двічі. Обидва реалізовані (Цой, Карсь).

Вікторія (Сумська обл.) – МФК Кристал (Херсон) 4:0

Гол: Нелін, 21 (пен.), Акімов, 56 (пен.), Кузьмін, 61 (пен.), Рябцев, 83

Вікторія: Зінченко (Абдулєєв, 85), Петрович (Ретушняк, 69), Янцнко (Лубашев, 81), Сухоруб, Михайлюк, Нелін, Шишка, Кузьмін (Рябцев, 72), Борисенко (Ярошенко, 67), Середа (Гонта, 33), Акімов (Шевченко, 63).
Головний тренер: Артем Радіонов

Кристал: Крюков (Чакляров, 67), Малиш, Кривошейкін, Лаптєв, Дуран (Остроконь, 78), Михайленко, Назаренко, Брижчук, Черкашенко (Михайлов, 53), Барладим, Гливий (Магомедов, 84).

Головний тренер: Олександр Овчинніков.

Попередження: Нелін, 63, Шишка, 68, Малиш, 19, Лаптєв, 54, Крюков, 56, Назаренко, 69, Гливий, 79.

Вилучення: Малиш, 90.

mfckrystal.com

Залишити відповідь