Крим – це Україна! УФК “Олімпік” Харків – ВУФК “Торпедо” Миколаїв. День перший

Крим – це Україна! УФК “Олімпік” Харків – ВУФК “Торпедо” Миколаїв. День перший

З самого початку матчу обидві команди ринулися в бій. Початок зустрічі проходив переважно в боротьбі у центрі поля, але з невеликою перевагою Миколаївського клубу. Але попри перевагу Торпедо у харківян теж були непогані шанси відкрити рахунок. На 11 хвилині виник перший небезпечний момент біля воріт номінальних гостей , Олімпік пробиває штрафний, і це було дуже небезпечно. На
30 хвилині ще одна швидка атака Олімпіка по правому флангу, прострільна передача вздовж воріт, але забити не вдалося, кутовий. Не перерву команди пішли з рахунком 0:0.

Початок другого тайму проходив під натиском миколаївців. Олімпіку вдалося ці хвилини вистояти. Так продовжувалось до початку 70 хвилин. На 64 хв 10 номер Торпедо вийшов на ударну позицію, але пробив прямо у руки голкіперу. В кінцівку тайму харків’яни заграли динамічніше. На 72 хвилині, після навісу у штрафну миколаївців, м’яч влучає у поперечину. А на 75 хвилині голкіпер рятує торпедівців від пропущеного голу – він м’яч відбиває, і той від його руки влучає у хрестовину. Але попри усі намагання обох команд рахунок в цій зустрічі відкрити так і не вдалося.

УФК Олімпік Харків – ВУФК Торпедо Миколаїв 0:0 (0:0)

Кирило Бойчук – капітан ВУФК Торпедо Миколаїв

Горобець Олександр – тренер команди ВУФК Торпедо Миколаїв

Товкач Максим капітан УФК Олімпік Харків

Крамчанінов Дмитро тренер УФК Олімпік Харків

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь