Контрольна зустріч Кристал – Енергія 2:2

Контрольна зустріч Кристал – Енергія 2:2

22 лютого 2021 року у м. Херсон відбулась чергова контрольна гра херсонського «Кристалу», на цей раз суперником команди був представник Другої ліги ФК «Енергія» Нова Каховка.

Херсонці дуже активно розпочали гру. Вже на 5-й хвилині відкрив рахунок 21 номер, який після чого створив це кілька гольових моментів. Але Енергія поступово вирівнювала гру та врешті-решт перехопила ініціативу. Вже через сім хвилин рахунок матчу був 1-1. Атаки Кристалу були все рідшими, а близько середини тайму гості повели в рахунку. 

Друга половина тайму проходила за повною перевагою новокаховчан, біло-зелені лише зрідка переходили половину поля. Довелося добре попрацювати у захисті, чимало роботи було й у голкіпера. Проте вдалося вистояти й на перерву команди пішли з рахунком 2-1.

У другому таймі Вадим Євтушенко зробив ряд замін, аби освіжити та посилити склад. Енергія продовжувала атакувати. У Кристала була реальна нагода зрівняти рахунок на контратаці, та після удару м’яч влучив захисника що знаходився на лінії штрафної. Едуард Хавров зробив кілька замін давши змогу пограти менш досвідченим гравцям. Останні хвилин двадцять Кристал намагався відігратися постійно атакуючи. Але матч поступово добігав кінця. На 90-й хвилині зустрічі арбітр призначив небезпечний штрафний в бік Енергії. Це був останній шанс аби зрівняти рахунок. І цим шансом херсонцям вдалося скористатися. Гравець Кристалу з метрів 20 відправив круглого повз стінку  у правий кут воріт. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний рахунок матчу 2-2.

Фото матчу ТУТ

Залишити відповідь