Контрольна зустріч «Чорноморець» – «Кристал» Херсон – 5:0

Контрольна зустріч «Чорноморець» – «Кристал» Херсон – 5:0

24 лютого «Чорноморець» зустрівся з херсонським «Кристалом». Херсонський клуб знаходиться зараз в стадії перебудови. Незавидне турнірне становище (останнє місце, 4 очка, всього одна перемога) змусило керівництво муніципального клубу піти на радикальні заходи. Взимку команду покинули 15 футболістів, відбулася повна заміна тренерського штабу. Зараз колектив очолює відомий в минулому футболіст Вадим Євтушенко. Йде комплектування складу, кілька днів тому «Кристал» провів перший в цьому році контрольний матч (2: 2 з «Енергією»). З огляду на ці обставини, а також те, що «моряки» близькі до набору оптимальної форми, в спарингу перевага «Чорноморця », природно, було переважною.

 

Не реалізувавши на старті з півдюжини гострих моментів, футболісти одеситів видали гольову 20-хвилинку. Рахунок в середині першого тайму відкрив Авагімян, увігнав м’яч у сітку метрів з 13-ти після подачі кутового Кравченко – 1: 0. Потім Штогрін скористався прострілом Брагару у воротарський – 2: 0. Незабаром Валєєв, увійшовши в штрафний майданчик «Кристала», пробив у дальню штангу, від якої «снаряд» перетнув лінію воріт – 3: 0. На 42 хвилині в стійку влучив Штогрін, після чого успішно на добиванні зіграв Авагімян – 4: 0. Перед свистком арбітра на перерву стрімка контратака «Чорноморця» завершилася гольовим пасом Брагару на Штогріна – 5: 0. Кілька нагод відзначитись змарнував Брагару. Так, на 30 хвилині Максим, опинившись практично один на один з Васконяном, не влучив у ціль. Одного разу були близькі до успіху гості. На 37 хвилині Підківка виручив «моряків», вигравши дуель у форварда «Кристала».

У другому таймі перевага «Чорноморця» виглядало ще більш очевидною, ніж в першому, але рахунок не змінився (не реалізували гольові моменти Кравченко, Валєєв, Долгов, Штогрін).

«Чорноморець» – «Кристал» Херсон – 5: 0 (5: 0)

 
24 лютого 2021 року. Одеса. 15-00. УТБ «Чорноморець» (поле № 2). 2 градуси, похмуро
 
Арбітри – Ігор Бицкало (Одеса), Микола Статиров  (Татарбунари), Сергій Спічко (Сарата).
 
«Чорноморець»: Підківка, Микицей, Поспєлов, Мельничук, Путря (Долгов, 65), Валєєв, Авагімян, Кравченко, гравець на перегляді (Бодня, 68), Брагару (Гейко, 73), Штогрін.
Тренер – Олексій Антонов.
 
«Кристал»: 1 тайм – Восконян, Смірнов, Синиця, Дмитренко, Лаптєв (капітан), Тарасенко, Шмат, Біденко, Головкін, Цибульський, Сахнюк; 2 тайм – Солдатенко, Максименко, Синиця, Дмитрик, Плечій, Гогітідзе, Шмат, Ходаковський, Головкін, Тищенко, Котелін, на заміну вийшли – Клюєв, Ольховиков, Барський, Остроконь.
Тренер – Вадим Євтушенко.
 
Голи: Авагімян (26, 42), Штогрин (32, 45), Валєєв (34).
Попереджений: Путря (40).
 

Залишити відповідь