Команда с. Чорнянка – володар Суперкубка Каховського району

Команда с. Чорнянка – володар Суперкубка Каховського району

11 жовтня 2015 року на футбольному полі с. Тавричанка відбувся черговий розіграш Суперкубка Каховського району з футболу серед сільських команд, в якому прийняли участь чотири кращих команди району.

У першому півфіналі, в якому зустрілися команди с. Тавричанка і с. Архангельська Слобода, перемогу святкували футболісти с. Тавричанка з рахунком 6:0.

IMG_6014

У другому півфіналі жереб звів команди с. Чорнянка та с. Малокаховка, кращими стали футболісти с. Чорнянка з рахунком 6:1.

У матчі за 3-4 місця зустрілися команди с. Архангельська Слобода та с. Малокаховка. Основний час цього напруженого поєдинку завершився з рахунком 4:4, а післяматчеві пенальті краще виконали футболісти с. Малокаховка з рахунком 3:4.

IMG_6017

У фінальному поєдинку зустрілися команди с. Тавричанка і с. Чорнянка. Основний час завершився внічию 0:0, а після матчеві пенальті краще виконали чорнянці і перемогли з рахунком 4:5.

IMG_6035

По закінченню змагань голова районної федерації футболу М.П. Крупін вручив команді-переможниці перехідний кубок, диплом I ступеня, команди-призерм та учасники турніру отримали дипломи відповідних ступенів і грамоти. Всі команди фінальної частини змагань отримали пам’ятні призи від спонсорів турніру. Організатори та учасники змагань висловлюють щиру подяку керівництву ДПДГ «Асканійське» за створення належних умов у проведенні даного заходу.

Іван Жихаренко, головний суддя змагань

Залишити відповідь