«Колос» вдруге зіграв внічию з першоліговою командою

«Колос» вдруге зіграв внічию з першоліговою командою

«Колос» з Хлібодарівки Чаплинського району провів товариський матч проти першолігового колективу МФК «Миколаїв» – учасника Чемпіонату України серед команд першої ліги.

Незважаючи на професійний статус суперника, «Колос», серйозно налаштувавшись на гру, вирвав нічию (1:1). Першими рахунок відкрили миколаївці. Віктор Сахнюк, який у минулому футбольному сезоні грав за новокаховську «Енергію» влучно вдарив повз хлібодарівського воротаря. Однак, колосовці не забарилися з відповіддю. Ветеран херсонського футболу Кирило Кирик зрівняв рахунок, який і протримався до кінця матчу.

колос. хлібодарівка

Склад ФК «Колос»: Бобко (Заварихін), Мясніков, Кисельов, Шиманец, Доценко, Маркітан, Горошко, Свинцицький (Кушнірук), Салатін (Гарибян), Куянов (Фурзенко), Кирик (Черняєв).

Склад МФК «Миколаїв»: Восконян (Агаларов), Хохлов, Андрієвський, Бичков (Білий), Волков (Дмитренко), Койдан, Берко (Сахнюк, Берко), Муховиков (Білий), Лещенко (Мілесін), Дяченко, Коваленко (Толгаренко), Ушаков (Моря).

Нагадаємо, попередній товариський матч між цими командами, який відбувся у квітні, закінчився також нічиєю (2: 2). У складі «Миколаєва» тоді відзначилися Берко і Батюшін, а дубль у складі хлібодарівців зробив Кирило Кирик.

Також відзначимо про те, що «Колос» лідирує у чемпіонаті Херсонської області. У матчах першого кола він не поступився жодній команді та набрав максимальну кількість балів (15 очок), відірвавшись від своїх суперників як мінімум на 6 очок.

Залишити відповідь