«Колос» узгодив трансфер форварда

«Колос» узгодив трансфер форварда

Учора, 7 липня, Федерація футболу Нововоронцовського району (ФФНР) дала згоду на трансфер багаторічного лідера атаки футбольного клубу «Степ» (Біляївка) – Віталія Опяти (Шепель).

Віталій отримав статус вільного агента і відтепер виступатиме за футбольний клуб «Колос» (Нововоскресенське). Всі документи (деталі співпраці та дозаявка гравця) вже оформлені, тож сподіваємося, що вже в 6-ому турі побачимо новачка клубу в грі проти нововоронцовців на рідній арені в стартовому складі команди.

Відзначимо, що Віталій Опяти постійно був одним з лідерів бомбардирських гонок в чемпіонаті, ще починаючи з дублюючого складу біляївців в 2005-ому році. Саме тоді його талант допоміг посісти друге місце з 16-ма забитими м’ячами і «прокласти» собі світле майбутнє в подальших ігрових сезонах.

Отже, склад «Колоса» підсилюється новим форвардом. Бажаємо новобранцю успіху і побільше забитих голів за нововоскресенський футбольний клуб.

Керівництво ФК «Колос» дякує гравцю за вдалий вибір та футбольному клубу «Степ» (Біляївка) за безперешкодне надання статусу вільного агента своєму, вже колишньому, лідеру команди.

Також додаємо архівну таблицю гонки бомбардирів чемпіонату серед дублюючих складів команд району (2005) та вибіркові гольові показники гравця в чемпіонаті з виступами за колишню команду (сканери статистичних даних преси району).

Владислав Семененко,

адміністратор групи ФК «Колос» (Нововоскресенське)

Залишити відповідь