«Колос» б’є  МФК «Миколаїв» – 5:4

15 серпня стартує друге коло у чемпіонаті Херсонської області з футболу.

Лідер чемпіонату «‎Колос» з Хлібодарівки посилено готуючись до продовження турніру, провів два контрольні матчі з командою першої ліги МФК «Миколаїв».

IMG_2009

Перша зустріч відбулася у Миколаєві і завершилася унічию – 1:1. Гра-відповідь відбулася минулого вівторка у Хлібодарівці. Миколаївці привезли на зустріч вісім футболістів з ближнього резерву та стільки ж з дальнього. Початок матчу розпочався з несподіванки. Не пройшло і півхвилини, а м’яч вже побував у воротах гостей. Це відзначився Віталій Куянов, що отримав чудовий пас від Сергія Кобзєва і відправив м’яча у ворота миколаївців. Однак гостям, аби поновити рівновагу було достатньо двох хвилин. У подальшому протягом першого тайму обидві команди шукали шляхи до воріт, але надійно діяли воротарі, або на допомогу їм приходили своєчасно захисники.

IMG_2039

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм. Цього разу вже сам Кобзєв став автором забитого м’яча. І знову миколаївцям для того, щоб відігратися вистачило трьох хвилин. Однак після цього їхній захист розсипався. Хлібодарівці з 53 по 65 хвилину тричі заставляли гостей розпочинати з центра поля після пропущених м’ячів. Це спочатку, після подачі кутового Кареном Маркітаном, Артур Мясніков переправив головою плямистого у сітку. Потім Кобзєв зробив дубль. А п’ятий м’яч на рахунку Павла Черняєва, який щойно вийшовши на заміну, став автором забитого м’яча. Майже десять хвилин відходили від шоку миколаївці. Але потім взялися за справу, пригадавши, що вони представляють професійну команду. І після двох точних ударів Толгарина та Вітенка перевага хлібодарівців у три м’ячі розтанула до одного. Правда, під кінець зустрічі колосовці могли принаймні ще двічі засмутити гостей, але їх підвели не точні удари на завершальній стадії. Отже, приємна перемога підопічних президента ФК «Колос» Віталія Свінцицького.

IMG_1997

Технічні дані матчу:

«Колос» – МФК «Миколаїв» – 5:4

4 серпня. Хлібодарівка. Стадіон «Колос». 250 глядачів

«Колос»: Шилов, Мясніков, Атаманюк, Доценко, Шиманець, Свінцицький, Маркітан, Горошко, Салатін, Куянов, Кобзєв.

На заміну виходили: Гарібян, Черняєв, Заваріхін, Кушнірук, Димітров, Булах.

МФК «Миколаїв»: Аголаров, Хохлов, Бичков, Андрієвський, Волков, Дяченко, Вітенко, Толгаренко, Поляниця, Міщенко, Коваленко.

На заміну виходили: Умаров, Моря, Салонніков

Голи: Куянов (1), Кобзєв (47, 57), Мясніков (53), Черняєв (65) – Дяченко (3), Солонніков (50), Толгарин (74), Вітенко (75)