Кінцеве завдання – щоб «Таврія» грала в Прем’єр-лізі

Кінцеве завдання – щоб «Таврія» грала в Прем’єр-лізі

Футболісти сімферопольської «Таврії» продовжують готуватися до весняної частини чемпіонату. Зараз команда тренується три рази на тиждень (вівторок, середа, четвер).

Сьогодні, 21 лютого «Таврія» проводила тренування на нещодавно збудованому полі зі штучним покриттям міської КДЮСШ в Херсоні. 

Нагадаємо, в інтерв’ю  «Херсонщина спортивна»  Сергій Шевченко поділився планами команди:

– Як зараз «Таврія» готується до другої половини сезону? Була інформація, що команда планує з наступного сезону заявлятися в професіонали?

– Так, є така програма. Завдання, які ставлять нам народні депутати Паламарчук, Куніцин і місцева громадськість, яка нас підтримує, – великі. Кінцеве завдання – щоб «Таврія» грала в Прем’єр-лізі. Ми почали з аматорів, як і харківський «Металіст». До слова, спасибі, що нам допомогли і пустили в цей чемпіонат. Далі – Друга ліга, Перша ліга і Прем’єр-ліга. Важко, звичайно, але зараз і все непросто.

Зараз ми почали готуватися до другого кола Любительського чемпіонату України. Команда вже зібралася, плануємо зміцнюватися. З 1 по 7 березня будемо брати участь в турнірі на Кубок Федерації футболу Криму, де, крім нас, братимуть участь дві професійні команди: «Мир» (Горностаївка), «Енергія» (Нова Каховка); і аматорський «Колос» (Хлібодарівка). Цей турнір буде одним з етапів підготовки до другого кола._DSC0021_DSC0045 _DSC0044 _DSC0040 _DSC0026 _DSC0053

Залишити відповідь