Караваєв: У Шахтаря великий відрив, по можливості будемо його скорочувати

Караваєв: У Шахтаря великий відрив, по можливості будемо його скорочувати

Півзахисник “Динамо” Олександр Караваєв прокоментував підготовку команди до мату з “Шахтарем”, який відбудеться в неділю 31 травня.

– В якому режимі команда тренувалася останнім часом?

– У звичайному, готуємося до матчів чемпіонату в цілому і безпосередньо до найближчого матчу з “Шахтарем”.

– Напевно, відсутність глядачів особливо позначиться на настрої на принциповий поєдинок з “Шахтарем”?

– Ні, це ж сталося не спонтанно і не тільки що. Нам це оголосили давно, і на те є вагомі причини. Будемо підходити до цього матчу, як до найважливішого, оскільки він найближчий. Ніщо не завадить нам досягти позитивного результату.

– В якому моральному стані підходите до поєдинку з “Шахтарем”, і чого очікуєте від цього протистояння?

– Будемо максимально викладатися на полі, а чекаємо, звичайно ж, перемоги – по-іншому налаштовуватися на такий матч не можна. Звичайно, ми розуміємо, що у “Шахтаря” великий відрив, але ми самі це допустили. З кожною грою по можливості будемо його скорочувати. Найближчий матч – хороша можливість для цього. Звичайно, завжди повинен бути присутнім спортивний принцип, інакше, заради чого ми граємо в футбол. Повторюся, ми розуміємо, яка ситуація у нас в країні, тому, якщо є можливість, ми будемо грати, а не просто так відбувати номер на полі. Бажання перемогти в кожному матчі присутнє завжди, інших цілей у нас просто немає – турнірна ситуація зобов’язує.

ua-football.com

Залишити відповідь