Караваєв розкрив головну “зброю” Штурма, яка може створити проблеми для киян

Караваєв розкрив головну “зброю” Штурма, яка може створити проблеми для киян

Півзахисник Динамо Олександр Караваєв поділився своїми думками перед вирішальним матчем зі Штурмом в рамках 3-го туру кваліфікації ЛЧ.

“Відчуття, що половина справи вже зроблена у нас немає. Розуміємо, яка це сильна команда. Ми дивилися перед першим матчем 3-4 їхніх гри.

Містер казав, що вони компактно та організовано намагаються накривати біля наших воріт. Але якщо ми зробимо 2-3 дотики між собою та переведемо м’яч на інший бік поля, то у них будуть проблеми. Те, що й було, коли ми їх відрізали й вибігали в атаки в дуже хороші зони.

А так, це команда дуже компактна. Ми дивилися 2 матчі Штурма: один на виїзді з Вольфсбергером, а один вдома з Зальцбургом. Це дві різні команди. Вдома у них дуже гарна підтримка на трибунах і їх женуть. Несуться з перших хвилин. Думаю, що буде дуже важко. Будемо ретельно готуватися”, – сказав Караваєв у програмі “ЧИСТИЙ ПІДКАСТ”.

Нагадаємо, що матч-відповідь між Штурмом та Динамо відбудеться 9 серпня о 21:30. Перший поєдинок закінчився перемогою киян з рахунком 1:0.

sport24.ua

Залишити відповідь