Інтерв’ю директора ФК «Енергія» Сергія Корольського

Прес-служба ФК «Енергія» (Нова Каховка) виклала в мережу відео-інтерв’ю директора футбольного клубу Сергія Корольського. У ньому він дав відповіді на ряд актуальних питань, які хвилювали фанатів.

 1. Чим мотивована поразка у боротьбі за Кубок Придніпров’я?
  • Зараз клубом проводиться перегляд нових футболістів. А це означає, що основне навантаження лягло на 10-11 футболістів, які на останніх іграх Кубку були просто-напросто фізично виснаженими і не змогли протистояти ФК «Гірник».
 2. Скількох новачків було переглянуто під час матчів Кубку?
  • Загалом переглянуто 15 футболістів. Однак їх майстерність не відповідає вимогам команд 2 ліги. Тому досі не підписано ні одного контракту. Але ми продовжуємо проводити перегляди новачків у наступних іграх і, можливо, з кимось із них укладемо контракт.
 3. Команда почала активно готуватися до весняної частини Чемпіонату. Наразі заплановано три Товариські гри. Які Ваші прогнози?
  • Всі команди-суперниці сильні. Це і команда 1 ліги ФК «Зірка» (Кіровоград), і лідер чемпіонатів «Реал Фарм» (Овідіополь), і дніпропетровська команда «Макіїввугілля». Звичайно, грати із командою 1 ліги буде набагато важче.
 4. Зараз команда грає в турнірах на виїздах. Чи буде в майбутньому «Енергія» приймати гостей вдома?
  • Наше центральне поле буде закритим до початку Чемпіонату. Воно в нас одне і ми його бережемо, вкладаємо кошти, аби на Чемпіонаті стадіон мав пристойний вигляд. Що стосується інших стадіонів, наприклад «Олімпійський», то ми можемо грати на ньому, але необхідно заплатити за аренду, кошти на яку не передбачені. До того ж, в області немає поля із штучним покриттям, що дуже ускладнює життя футбольним клубам, оскільки при поганих погодних умовах нам просто немає де грати. Плануємо провести гру з Миколаєвом у нас, але це ще не точно.

Залишити відповідь