ІІІ тур відкритої першості області з футболу серед команд ветеранів

ІІІ тур відкритої першості області з футболу серед команд ветеранів

З 04 по 05 липня 2015 року в місті Гола Пристань на міському стадіоні «Дніпровець» відбулися змагання ІІІ туру відкритої першості Херсонської області з футболу 2015 року серед команд ветеранів, присвяченої 65-річчю фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

ІІІ тур першості  відбувся в рамках ХІІІ Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Купальські зорі».

Змагання проводились за правилами клубу «Шкіряний м’яч» у двох вікових категоріях: «Stars» – футболісти 1975-1966 років народження та «Superstars» – футболісти 1965 року народження і старші.

Усього в турнірі взяли участь 7 команд, а саме:

«Stars»ФК «Берислав» Бериславський район, «Світові традиції» місто Херсон, ФК «Миколаїв» місто Миколаїв, ФК «Гопри» місто Гола Пристань;

«Superstars»«Дніпро – Токарівка» Білозерський район, «Надія» Іванівський район та ФК «Берислав» Бериславський район.

Змагання у обох вікових категоріях проводилися за коловою системою в одне коло: молодші грали 8 на 8 по 40 хвилин матч, старші 9 на 9 також по 40 хвилин матч.

У групі «Stars» матчі закінчилися так:

«Світові традиції» – ФК «Миколаїв» – 1:1

ФК «Гопри» – ФК «Берислав» – 4:2

ФК «Миколаїв» – ФК «Гопри» – 1:4

ФК «Берислав» – «Світові традиції» – 1:4

ФК «Миколаїв» – ФК «Берислав» – 2:0

«Світові традиції» – ФК «Гопри» – 0:2

Підсумкова турнірна таблиця в.г. «Stars» має такий вигляд:

Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. ФК «Гопри» м. Гола Пристань 3 3 0 1 10 3 7 9
2. «Світові традиції» м. Херсон 6 1 1 0 5 4 1 4
3. ФК «Миколаїв» м. Миколаїв 6 1 1 0 4 5 -1 4
4. ФК «Берислав» Бериславський район 6 0 0 3 3 10 -7 0

Таким чином, переможцем ІІІ туру відкритої першості Херсонської області з футболу серед команд ветеранів 40-49 років «Stars» стала команда ФК «Гопри» м. Гола Пристань.

Переможцями туру стали футболісти-ветерани Олександр Бурковський (капітан і граючий тренер), Олексій Левченко, Олексій Якименко, Олександр Лиховид, Костянтин Панін, Віктор Макаров, Олександр Сипко, Леонід Пасічник, Едуард Тюлєнєв, Ігор Возненко, Володимир Лебідь.

Срібний призер – команда «Світові традиції» місто Херсон, бронзовий – ФК «Миколаїв» місто Миколаїв.

У групі «Superstars» матчі закінчилися так:

«Надія» – ФК «Берислав» – 4:0

ФК «Берислав» – «Дніпро – Токарівка» – 3:0

«Дніпро – Токарівка» – «Надія» – 1:2.

Команда І В Н П ЗМ ПМ Рм О
1. «Надія» Іванівський район 2 2 0 0 6 1 5 6
2. ФК «Берислав» Бериславський район 2 2 0 1 3 4 -1 3
3. «Дніпро – Токарівка» Білозерський район 2 1 0 2 1 5 -4 0

Таким чином, переможцем ІІІ туру відкритої першості Херсонської області з футболу серед команд ветеранів 50-59 років «Supertars» стала команда «Надія» Іванівський район.

Переможцями туру стали футболісти-ветерани Володимир Нудьга (капітан і граючий тренер), Анатолій Булка, Олександр Кайфель, Володимир Петраковський, Олександр Роік, Олександр Сімагін, Василь Лазар, Михайло Бондаренко, Олександр Дяченко, Віктор Мелешко.

Срібний призер – команда ФК «Берислав» Бериславський район, бронзовий – Дніпро –Токарівка» Білозерський район.

Усі команди-призери були нагороджені пам’ятними призами (кубками) і дипломами відповідних ступенів, гравці команд-призерів золотими, срібними та бронзовими медалями та дипломами відповідних ступенів.

Але головною нагородою для учасників було саме змагання, на яких ветерани футболу себе показували і на інших дивилися, спілкувалися, згадували молоді роки.

Прикро, що на участь у змаганні відкликнулося так мало команд з області. Зрозуміло, що в країні складна ситуація, але Оргкомітет сподівається, що у наступних турах учасників буде значно більше.

А ось ті команди, що приїхали на змагання, отримали не тільки задоволення від гри та суперництва на прекрасному футбольному полі стадіону «Дніпровець», але й відмінно відпочили, а після змагання поспілкувалися у неформальній обстановці за «круглим столом» від гостинних господарів.

Оргкомітет звертається до голів міськрайонних федерацій футболу та міськрайонних організацій ВФСТ «Колос» АПК України щодо ініціювання проведення наступних турів першості на їхніх територіях

В’ячеслав Роль, член Виконкому ХОФФ,

голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України

Залишити відповідь